Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

54.000 €
108 € / mp

Teren Intravilan lângă Pădure – Complex Rudem, ...

Gulia

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

25.000 €
46.30 € / mp

Proprietar, vând 540 mp intravilan utilități(ga ...

Gulia

540 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

171.920 €
40 € / mp

Teren Intravilan Gulia 4298 mp (Ideal Dezvoltar ...

Gulia

4.298 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

146.278 €
11 € / mp

Loturi teren construibil

Săbăreni

La ~5km distanță

13.298 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

16.500 €
30.67 € / mp

Loturi de teren intravilan 538mp, Săbăreni

Săbăreni

La ~5km distanță

538 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

46.750 €
17 € / mp

Oferta !!! - Teren de vanzare Sabareni - propri ...

Săbăreni

La ~5km distanță

2.750 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

11.000 €
22 € / mp

Ocazie de neratat! Doar 2 loturi alaturate in A ...

Săbăreni

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

92.500 €
50 € / mp

Proprietar, vand teren 1850 mp strada Dentas, T ...

Tărtășești

La ~5km distanță

1.850 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

31.920 €
57 € / mp

De vânzare loturile 120 și 121 – 1160 mp în com ...

Tărtășești

La ~5km distanță

560 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

321.200 €
22 € / mp

VAND TEREN BACU 15.000MP

Joița

La ~5km distanță

14.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

72.000 €
76.000 €
36 € / mp

Teren intravilan , 2000 MP,Joita

Joița

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

207.200 €
222.000 €
28 € / mp

Teren ntravilan , 7400 mp, Bacu

Joița

La ~5km distanță

7.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
15

320.000 €
50 € / mp

Teren parcelabil, intravilan, 6400mp cu casa re ...

Joița

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

8.500 €
17 € / mp

Loturi 500 mp Darza Buftea

Nord, Buftea

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

539.986 €
194.73 € / mp

Teren Buftea 2773 mp | Deschidere Lac | Toate U ...

Est, Buftea

La ~5km distanță

2.773 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

180.000 €
18 € / mp

vânzare teren intravilan

Central, Buftea

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

180.852 €
42 € / mp

Teren intravilan pretabill construcție hale – S ...

Sud, Buftea

La ~5km distanță

4.306 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

105.000 €
150 € / mp

Buftea teren 700 mp SUPERB cu AConstruire P+1E

Central, Buftea

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

6.900 €
17.25 € / mp

Loturi teren 400 mp Buftea - Darza

Nord, Buftea

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

140.000 €
90.79 € / mp

Teren intravilan construibil Buftea central, in ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

1.542 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

35.000 €
40.000 €
70 € / mp

Buftea teren intravilan

Vest, Buftea

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

180.000 €
60 € / mp

Vând teren intravilan în Buftea , cu deschider ...

Buciumeni

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

192.600 €
120 € / mp

Teren la Lacul Zmeu Crevedia

Crevedia

La ~10km distanță

1.605 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

8.500 €
15.63 € / mp

Academia Titi Aur, 544 mp., PARTICULAR, intrav ...

Crevedia

La ~10km distanță

544 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
11

13.000 €
11.800 €
16.25 € / mp

Loturi de casă 720 - 900 mp, langă Pădure în eF ...

Crevedia

La ~10km distanță

800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

9.500 €
17.27 € / mp

Teren 550 mp Darza

Dârza

La ~10km distanță

550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

55.000 €
11 € / mp

Teren de vanzare

Ghionea

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

46.500 €
47.26 € / mp

Teren de vânzare Baldana

Bâldana

La ~10km distanță

984 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

1.530.000 €
34.04 € / mp

Teren de Vanzare: 44950 mp. Zona Industr. Chiti ...

Dragomirești-Vale

La ~10km distanță

44.950 mp teren
Construcții
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.564.000 €
34.75 € / mp

Centura Bucuresti Nord, Parcul Logistic Chitila ...

Dragomirești-Vale

La ~10km distanță

45.001 mp teren
Construcții