Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

126.650 €
50 € / mp

Vand teren intravilan Salistea Veche cu CF

Săliștea Veche

2.533 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
20

72.500 €
78.46 € / mp

TEREN CU RULOTA FUNCTIONALA 924mp front 34ml

Deușu

La ~5km distanță

924 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

85.000 €
29.31 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 2900mp, Deusu Com ...

Deușu

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

65.000 €
28.76 € / mp

Teren de vanzare 2250mp front 22ml Baciu Salist ...

Săliștea Veche

La ~5km distanță

2.260 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
1

49.900 €
17.21 € / mp

Teren intravilan în Deusu, comuna Chinteni, la ...

Deușu

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

120.000 €
120 € / mp

Teren intravilan Chinteni

Chinteni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

60.000 €
120 € / mp

Teren constructii

Chinteni

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

338.375 €
270.700 €
25 € / mp

Teren intrv. 13535mp - Padureni, Chinteni - fro ...

Pădureni (Chinteni)

La ~5km distanță

13.535 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
15

50.400 €
24 € / mp

Vand teren cu casa demolabila

Feiurdeni

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

100 €
0.02 € / mp

Teren extravilan 4600mp

Popești

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

30.334 €
29 € / mp

Vand teren intravilan sat Borsa, jud. Cluj, zon ...

Borșa

La ~10km distanță

1.046 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

100 €
0.02 € / mp

Teren extravilan 6200 mp

Baciu

La ~10km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

100 €
0.02 € / mp

Vând teren extravilan

Baciu

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

100 €
0.02 € / mp

Vânzare Teren

Baciu

La ~10km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

60.000 €
75 € / mp

De vanzare parcele de teren intre 800-900 mp în ...

Baciu

La ~10km distanță

800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

500.000 €
500 € / mp

Vand/schimb teren 1000 mp Grigorescu

Grigorescu, Cluj-Napoca

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.200 €
0.73 € / mp

Vanzare teren Sancraiu Almasului

Sâncraiu Almașului

La ~15km distanță

1.645 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.490.000 €
425.71 € / mp

Oportunitate! Teren intravilan construibil/Buna ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~15km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

1.415.820 €
420 € / mp

Vand teren cu autorizatie de constructie

Mănăștur, Cluj-Napoca

La ~15km distanță

3.371 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

145.000 €
132.91 € / mp

teren apahida zona centrala

Apahida

La ~20km distanță

1.091 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

260.000 €
60.47 € / mp

Teren intravilan parcelabil Valea Garbaului Flo ...

Florești

La ~20km distanță

4.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

279.500 €
65 € / mp

Teren intravilan Valea Garbaului Floresti

Florești

La ~20km distanță

4.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

550.000 €
94.83 € / mp

Teren cu 5 autorizații, panorama superba , vanz ...

Florești

La ~20km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

261.000 €
30 € / mp

Teren intravilan cu potențial excelent de inves ...

Jucu

La ~20km distanță

8.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

120 €
0.04 € / mp

vand teren tauti cluj

Tăuți

La ~20km distanță

3.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

111.645 €
5 € / mp

Foarte bun de construcții și agricultura

Bonțida

La ~20km distanță

22.329 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

139.000 €
109.97 € / mp

Teren intravilan la 500m de Hub-ul Educational ...

Borhanci, Cluj-Napoca

La ~20km distanță

1.264 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

86.000 €
61.43 € / mp

Vanzare teren

Săvădisla

La ~25km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

36.500 €
73 € / mp

Vand teren intravilan Salicea

Ciurila

La ~30km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

85.000 €
70.83 € / mp

Proprietar vand teren 1200mp cu casa, intravila ...

Micești

La ~30km distanță

1.200 mp teren
Construcții