Proprietăți unice: 14
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

45 €
0 € / mp

Teren investitie 34.000 mp Centura Caransebes

Exterior Vest, Caransebeș

34.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

269.500 €
55 € / mp

TEREN INTRAVILAN - STRADA AEROPORTULUI\ CARANSE ...

Nord-Vest, Caransebeș

4.900 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
10

750.000 €
34.56 € / mp

Teren intravilan 21. 700 mp, ideal dezvoltare i ...

Central, Caransebeș

21.700 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
7

31.455 €
45 € / mp

TEREN INTRAVILAN\699 mp, 45€ mp\ CARANSEBEȘ\ ZO ...

Nord, Caransebeș

699 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 31,455 € și 31.680 €
Agenție

7 luni în urmă
8

54.000 €
18 € / mp

Teren industrial sau comercial 3000 mp Zagujeni

Exterior Vest, Caransebeș

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

29.500 €
56.73 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE,-520 mp,-CARANSEBEȘ ...

Exterior Vest, Caransebeș

520 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

28.000 €
46.59 € / mp

TEREN INTRAVILANT DE VĂNZARE,ÎN ZONA TEIUȘULUI, ...

Nord-Vest, Caransebeș

601 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

99.900 €
9.99 € / mp

Vand teren Caransebeș

Caransebeș

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

50.000 €
10 € / mp

Teren de vânzare în Caransebeș, zona Valea Cen ...

Est, Caransebeș

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

324.800 €
10 € / mp

TEREN DE VÂNZARE-32480 mp CARANSEBEȘ JUD.CS, 0 ...

Periferie, Caransebeș

32.480 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

18.600 €
38.75 € / mp

Comision 0 - Parcele de teren 480-830mp in zona ...

Sud-Est, Caransebeș

480 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

101.740 €
20 € / mp

Caransebes, Teren Drept 5087 Mp. Ideal pt Casa ...

Sud-Vest, Caransebeș

5.087 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

36.500 €
45.12 € / mp

Teren intravilan, utilitati, strada asfaltata

Central, Caransebeș

809 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

126.000 €
40 € / mp

Caransebes, Teren INTRAVILAN, 3150 Mp., Zona Te ...

Exterior Sud, Caransebeș

3.150 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

51.102 €
34 € / mp

Atentie! Comision 0%! Teren 1503 mp in cea mai ...

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~20km distanță

1.503 mp teren
f.s. 44 m
Construcții
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
7

24.900 €
10.55 € / mp

Teren 2360mp, KM 6, ID 978

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~20km distanță

2.360 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

16.000 €
0.63 € / mp

Teren construcții 25428 mp! Reșița, Calea Timiș ...

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~20km distanță

25.428 mp teren
Construcții

Agenție

7 luni în urmă
14

45.000 €
15.96 € / mp

Resita, Teren Intravilan 2819 Mp., 16 Euro Mp., ...

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~20km distanță

2.819 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
22

140.500 €
25.02 € / mp

Resita, Teren Intravilan 5615 Mp., 25 Euro Mp., ...

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~20km distanță

5.615 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

99.000 €
5.74 € / mp

Vânzare teren Reșița: 17260 mp, Calea Caransebe ...

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~20km distanță

17.260 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

25.000 €
32.59 € / mp

Teren Calea Caransebesului, 767mp, ID 946

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~20km distanță

767 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

43.500 €
6.96 € / mp

TEREN INTRAVILAN ZĂVOI\ZONA VALEA BISTREI, JUD. ...

Zăvoi

La ~20km distanță

6.254 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
9

79.500 €
27.63 € / mp

De vanzare teren in Brebu Nou 2877 mp

Brebu Nou

La ~20km distanță

2.877 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

99.000 €
21.67 € / mp

Teren intravilan 4.568 mp, 2 fronturi – Brebu N ...

Brebu Nou

La ~20km distanță

4.568 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
14

99.900 €
14.50 € / mp

Teren Intravilan in zona Trei Ape, 6889 Mp., 14 ...

Brebu Nou

La ~20km distanță

6.889 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

80.000 €
20.31 € / mp

Teren intravilan 3.939 mp Brebu Nou–Trei Ape, l ...

Brebu Nou

La ~20km distanță

3.939 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

28.440 €
27.09 € / mp

Teren intravilan, 1000 și 1050mp front stradal ...

Văliug

La ~25km distanță

1.050 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

33.500 €
54.74 € / mp

Teren Valiug, 612mp,ID 1036

Văliug

La ~25km distanță

612 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

52.990 €
26.50 € / mp

Teren intravilan, 2000mp, cu vedere panoramica ...

Văliug

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

42.000 €
21 € / mp

Teren Văliug, 2000mp, ID 950

Văliug

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Construcții