Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

140.000 €
84.34 € / mp

Proprietar: Teren de vânzare cu Panorama si uti ...

Nord, Bistrița

1.660 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
2

75.000 €
295.28 € / mp

Teren intravilan zona ultracentrala

Central, Bistrița

La ~5km distanță

254 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

43.719 €
57 € / mp

teren intravilan - Aleea Fagetului - 680 mp + 8 ...

Sud-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

767 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

110.000 €
100 € / mp

Teren 11 arii,Zona Dedeman

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

9.490 €
16.68 € / mp

Teren intravilan 569 mp cu utilitati-ideal casa ...

Vest, Bistrița

La ~5km distanță

569 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

39.000 €
9.51 € / mp

Teren intravilan de vânzare – deschidere mare l ...

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

4.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

28.000 €
12.35 € / mp

Oportunitate Investitie! Teren 2267 mp-Zona Val ...

Sud-Est, Bistrița

La ~5km distanță

2.267 mp teren
Construcții
Bancă

10 luni în urmă
3

30.000 €
5.17 € / mp

Teren de vanzare situat in Bistrita, zona Drumu ...

Periferie, Bistrița

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
2

12.109 €
9.72 € / mp

Teren intravilan 1.246 mp, BISTRITA NASAUD, BIS ...

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

1.246 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

50.000 €
50 € / mp

Teren intravilan 1000 mp cu utilitati-ideal cas ...

Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

2.500 €
1.19 € / mp

Teren 2100 mp in Zona Valea Stanelor

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

34.900 €
69.80 € / mp

Teren intravilan 500mp, Alea Trifoiului

Periferie, Bistrița

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

Azi
7

72.000 €
60 € / mp

Teren de 12 ari cu panoramă asupra orașului

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

44.900 €
29.93 € / mp

Teren intravilan 1500 mp – Zonă deosebită, Piat ...

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

29.900 €
24.92 € / mp

Teren extravilan, situat la limita cu intravila ...

Nord-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

56.900 €
8.75 € / mp

Teren intravilan 6500 mp | Parc Industrial Șieu ...

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

6.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

147.600 €
12 € / mp

Teren 1.23 ha | DN17 | Șieu-Măgheruș

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

12.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

66.900 €
66.90 € / mp

Teren în suprafață de 1000 mp, situat în zona S ...

Nord-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

74.900 €
21.40 € / mp

Teren extravilan în suprafață de 3500 mp, situa ...

Nord-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

13.000 €
10.83 € / mp

Teren Zona Valea Sigmirului,12 Ari

Sud-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

497.794 €
411.400 €
414.83 € / mp

1200 mp, teren zona B-dul Republicii -construi ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

30.000 €
34.900 €
56.18 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Str. Ghinzii, Bis ...

Nord-Vest, Bistrița

La ~5km distanță

534 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

55.000 €
14.47 € / mp

Vânzare teren intravilan – Comuna Dumitra

Exterior Nord, Bistrița

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

5.700 €
4.75 € / mp

Teren intravilan 1200 mp-ideal casa-investitie- ...

Vest, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

125.290 €
129.712 €
85 € / mp

Exclusivitate - Teren intravilan 1474 mp, Zavoa ...

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

1.474 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

24.500 €
15.81 € / mp

Teren intravilan 1550-Parcelabil-Dealul Jelnei ...

Nord-Est, Bistrița

La ~5km distanță

1.550 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

37.000 €
67.27 € / mp

Teren intravilan 550 mp cu utilitati-ideal casa ...

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

27.500 €
27.50 € / mp

Teren 1000 mp-ideal casa de vacanta, investitie ...

Sud-Est, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

219.450 €
21 € / mp

De vânzare! Parcele în Piatra Fântânele, BN, pe ...

Tiha Bârgăului

La ~25km distanță

10.450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

15.000 €
1.50 € / mp

De vânzare teren in spatele Popasuli Transilva ...

Tiha Bârgăului

La ~25km distanță

10.000 mp teren
Construcții