Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
1

546.000 €
1.40 € / mp

Teren Comasat 39 ha langa Campulung Muscel - Co ...

Valea Rumâneștilor

390.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

132.670 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare, pret usor negociab ...

Valea Mare-Pravăț

La ~5km distanță

13.267 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

413.820 €
12 € / mp

Teren de Vânzare – 34.485 mp | Câmpulung Muscel ...

Autogară, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

34.485 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

175.000 €
5.21 € / mp

Teren de vânzare in Campulung-Muscel - 33598 m ...

Autogară, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

33.598 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
4

512.435 €
423.500 €
51.24 € / mp

Vand teren in parc industrial intre 10.000-150. ...

Nord, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
17

25.500 €
255 € / mp

Casa+Teren intravilan 2.056 mp – dubla deschide ...

Est, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 25,500 € și 25.700 €
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
2

18.301 €
15.125 €
36.60 € / mp

🏭 Terenuri pentru afaceri mici – ...

Nord, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
6

94.200 €
8.12 € / mp

11.600mp teren, partial extravilan,Valea Mare P ...

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

36.900 €
7.38 € / mp

Teren cu livada de vanzare in Albesti de Muscel

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
17

34.900 €
6.12 € / mp

Vanzare Teren construibil 5700mp Campul Lung M ...

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

67.999 €
23.00 € / mp

Teren intravilan Campulung - 2.957 mp cu livada ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2.957 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

85.170 €
85 € / mp

Teren 1.002 mp lângă Manastirea Namaesti

Nămăești

La ~5km distanță

1.002 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
9

31.000 €
10.33 € / mp

Bughea de Jos-Imparatia Mlacilor, teren de vanz ...

Bughea de Jos

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

49.500 €
26.77 € / mp

Teren de vanzare in Leresti si casa la roșu cu ...

Lerești

La ~10km distanță

1.849 mp teren
Construcții
Bancă

10 luni în urmă
4

83.885 €
10.49 € / mp

Teren 8000 mp Leresti, 83.885 eur

Lerești

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

36.900 €
2.53 € / mp

Vand teren in Albestii de Muscel faneata-pasune ...

Albeștii de Muscel

La ~10km distanță

14.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

36.990 €
5.69 € / mp

Vand teren si padure conifere in Albestii de Mu ...

Albeștii de Muscel

La ~10km distanță

6.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

48.990 €
9.99 € / mp

Vand teren intravilan in Albesti de Muscel

Albeștii de Muscel

La ~10km distanță

4.905 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

29.500 €
8.27 € / mp

Teren intravilan la tara in Arges - 3.565 mp in ...

Boteni

La ~10km distanță

3.565 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

46.500 €
20.01 € / mp

Teren intravilan - Berevoiesti - Arges

Berevoești

La ~15km distanță

2.324 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

199.700 €
14,264.29 € / mp

Teren intravilan - Berevoiesti - Arges

Berevoești

La ~15km distanță

14,26 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

172.000 €
11.94 € / mp

Berevoesti - Jud. Arges - Teren Intravilan 14.4 ...

Berevoești

La ~15km distanță

14.400 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

30.000 €
12 € / mp

Teren 2500 mp în natură, Valea Bratia, priveliș ...

Berevoești

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

12.510 €
15 € / mp

teren de vz in Berevoiesti / AG ( zona pensiuni ...

Berevoești

La ~15km distanță

834 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
14

75.000 €
10.71 € / mp

Teren intravilan 7000 mp

Berevoești

La ~15km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

75.000 €
10.71 € / mp

Teren intravilan 7000 mp

Berevoești

La ~15km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
16

60.000 €
33.80 € / mp

Teren intravilan - Rucar - Satic - 1775 mp - la ...

Sătic

La ~15km distanță

1.775 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
2

246.267 €
7 € / mp

Teren intravilan cu potential turistic

Sătic

La ~15km distanță

35.181 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
8

48.500 €
18 € / mp

Teren intravilan, 2694mp, râu, vedere spre munt ...

Sătic

La ~15km distanță

2.694 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

21.000 €
5.25 € / mp

Teren 4000 mp intravilan loc. Aninoasa, jud Arg ...

Aninoasa

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Construcții