Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
1

25.000 €
12.50 € / mp

Ranusa Teren de vanzare X1RF130S6

Rănușa

2.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
10

10.500 €
10.50 € / mp

Loc de casa in Ranusa, Jud. Arad 1000 mp

Moneasa

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

24.500 €
44.55 € / mp

Parcele de 550 mp in Livada, cu toate utilitati ...

Livada

La ~15km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

32.300 €
53.65 € / mp

Teren intravilan, zona de vile, in Livada

Livada

La ~15km distanță

602 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 32,300 € și 34.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
1

23.500 €
47 € / mp

Teren intravilan 500mp Livada

Livada

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

22.513 €
47 € / mp

Loc de casa de 479mp în Livada

Livada

La ~15km distanță

479 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 22,513 € și 25.380 €
Agenție

8 luni în urmă
4

21.056 €
47 € / mp

Loc de casa de 448mp în Livada

Livada

La ~15km distanță

448 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 21,056 € și 21.103 €
Agenție

8 luni în urmă
4

225.000 €
45 € / mp

10 Parcelele de 540mp în Livada, Arad

Livada

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
9

37.000 €
39.500 €
50.48 € / mp

Teren de 733 mp în Livada, cu gard finalizat, C ...

Livada

La ~15km distanță

733 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

29.500 €
48.92 € / mp

Teren intravilan de vânzare uz Rezidențial cart ...

Livada

La ~15km distanță

603 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
15

88.000 €
21.30 € / mp

Teren intravilan de 4131 mp, în orașul Sebiș, A ...

Sud-Est, Sebiș

La ~15km distanță

4.131 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
31

50.000 €
3.61 € / mp

Teren Intravilan, în orașul Sebiș, Arad

Est, Sebiș

La ~15km distanță

13.861 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

59.700 €
11.94 € / mp

Teren intravilan, Sebis , zona str. Ciutariei.

Central, Sebiș

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

42.000 €
8.40 € / mp

Teren intravilan in Sebis 5000 mp / Strada Ciu ...

Sud, Sebiș

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Dezvoltator

10 luni în urmă
1

255.560 €
4.35 € / mp

Teren de vanzare in Vascau_OMV Petrom SA

Nord, Vașcău

La ~15km distanță

58.738 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

5.000 €
1.48 € / mp

teren intravilan in Hodis, jud Arad

Bârsa

La ~15km distanță

3.368 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

1 săptămână în urmă
12

60.120 €
14.07 € / mp

Teren intravilan + constructii in Hodis, jud Ar ...

Bârsa

La ~15km distanță

4.272 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

15.000 €
5.36 € / mp

LOC DE CASA IN ALMAS

Almaș

La ~15km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

23.900 €
7.90 € / mp

Teren intravilan 3024 mp, în comuna Almaș, Arad

Almaș

La ~15km distanță

3.024 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

64.900 €
5.37 € / mp

Teren intravilan – Tăcașele, 12.095 mp, front s ...

Avram Iancu (Vârfurile)

La ~15km distanță

12.095 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

145.000 €
2.05 € / mp

Teren 7 ha. livada Buteni, Jud. Arad CF, acces ...

Buteni

La ~15km distanță

70.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

35.000 €
17.50 € / mp

Teren intravilan 2000 mp zona Lac Stei

Ștei

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

10.500 €
9.72 € / mp

Loc de casa 1080 mp in Gurahont, cart. Iosasel

Gurahonț

La ~20km distanță

1.080 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

11.990 €
3.68 € / mp

Teren Intravilan Cuied 3260 mp Comision Zero %

Cuied

La ~20km distanță

3.260 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

15.000 €
15.02 € / mp

Teren de 1000 mp intravilan,Valea Finisului,Bih ...

Finiș

La ~25km distanță

999 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

49.000 €
5.77 € / mp

Teren intravilan + teren extravilan, suprafață ...

Nucet

La ~25km distanță

8.489 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

35.500 €
26.53 € / mp

Reco Teren intravilan in Mizies

Mizieș

La ~25km distanță

1.338 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

19.500 €
39 € / mp

Reco Teren intravilan Beius

Est, Beiuș

La ~25km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

155.000 €
31 € / mp

Reco Teren 5000mp, langa Aqua Park Beius

Nord, Beiuș

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
2

51.800 €
31.62 € / mp

TEREN DE VANZARE | INTRAVILAN | 1638 MP | BEIUS

Central, Beiuș

La ~25km distanță

1.638 mp teren
Construcții