Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

32.900 €
35.900 €
19.61 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sasciori jud Alb ...

Săsciori

La ~5km distanță

1.678 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

51.000 €
25.84 € / mp

Teren 1974 mp intravilan de vanzare in Loman ju ...

Loman

La ~5km distanță

1.974 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

88.700 €
62.91 € / mp

Teren intravilan, 1410 mp, utilitati pe teren, ...

Petrești

La ~5km distanță

1.410 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

25.000 €
20.78 € / mp

TEREN PENTRU CABANA PE VALEA TONII

Tonea

La ~5km distanță

1.203 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

23.000 €
20.61 € / mp

TEREN INTRAVILAN IN PIANU DE SUS

Pianu de Sus

La ~10km distanță

1.116 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

5.724.000 €
30.00 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sebes str. Mirce ...

Kogălniceanu, Sebeș

La ~10km distanță

190.814 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

138.000 €
63.48 € / mp

Teren in Drumul Petrestiului - intravilan de va ...

Sebeș

La ~10km distanță

2.174 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

35.000 €
55.56 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sebes drumul Pet ...

Sebeș

La ~10km distanță

630 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

137.500 €
25 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 5500 mp | 20 ml ...

Central, Sebeș

La ~10km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

27.000 €
59.60 € / mp

Teren intravilan 453 mp | Cartier nou | Zonă li ...

Sebeș

La ~10km distanță

453 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

60.000 €
40 € / mp

Teren intravilan de vânzare la ieșire din Petre ...

Sud, Sebeș

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

178.000 €
198.400 €
28.71 € / mp

Teren intravilan premium în Sebeș – oportunitat ...

Central, Sebeș

La ~10km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

149.000 €
174.450 €
24.79 € / mp

Teren 6,010mp Sebes / Strada Nicolae Balcescu

Central, Sebeș

La ~10km distanță

6.010 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

55.000 €
63.800 €
25 € / mp

Teren 2,200mp Sebes / Strada Abatorului

Central, Sebeș

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

87.000 €
89.23 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sebes locatie pr ...

Sebeș

La ~10km distanță

975 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

110.000 €
44.02 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sebes zona indus ...

Sebeș

La ~10km distanță

2.499 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

38.000 €
52.000 €
32.48 € / mp

Teren de vanzare in Sebes pe strada Calarasi

Sebeș

La ~10km distanță

1.170 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

100.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare pe drumul vechi al Pianului

Sebeș

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

219.280 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Garbova judetul ...

Gârbova

La ~10km distanță

21.928 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

99.000 €
24.15 € / mp

Teren intravilan 4100 mp de vanzare in Lancram

Lancrăm

La ~15km distanță

4.100 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

87.000 €
14.50 € / mp

Teren 5,999mp Lancram / Drumul national

Lancrăm

La ~15km distanță

5.999 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

1.193.400 €
27 € / mp

Teren pentru contructii industriale | Hale, Dep ...

Vințu de Jos

La ~15km distanță

44.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

48.000 €
12 € / mp

Teren de vanzare 4000 de mp Vintu de jos

Vințu de Jos

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

80.000 €
14.55 € / mp

Vand teren in Cugir zona Raul Mic cu priveliste ...

Central, Cugir

La ~15km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

121.000 €
125 € / mp

Vand teren intravilan, 968mp, Zona Lipoveni, Al ...

Central, Alba Iulia

La ~20km distanță

968 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

37.000 €
63.57 € / mp

Vând Teren Oarda de Jos

Periferie, Alba Iulia

La ~20km distanță

582 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

135.000 €
190.41 € / mp

Teren intravalin - centru - zona de case

Central, Alba Iulia

La ~20km distanță

709 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

39.900 €
84.71 € / mp

Teren intravilan cu autorizatie de constructie, ...

Micești, Alba Iulia

La ~25km distanță

471 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
16

20.000 €
20 € / mp

Vând terenuri,intravilane și extravilane !!!

Meteș

La ~30km distanță

1.000 mp teren
f.s. 40 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

387.000 €
15 € / mp

OPORTUNITATE/Teren intravilan construibil/25800 ...

Central, Orăștie

La ~30km distanță

25.800 mp teren
Construcții