Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Mai mult de un an
3

346.500 €
5.68 € / mp

Teren extravilan 61000mp Daia Romana - Alba

Daia Română

61.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

186.000 €
1,860.00 € / mp

Teren | 3500mp | Constructie 100mp pe teren | 2 ...

Ciugud

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

31.000 €
44.29 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Ciugud

Ciugud

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

76.000 €
38 € / mp

Teren Intravilan, 2000mp, Cartier de Case Noi C ...

Ciugud

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
3

69.000 €
106.15 € / mp

Teren intravilan de vânzare | Ciugud | 650 mp

Ciugud

La ~5km distanță

650 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

84.000 €
105 € / mp

Teren intravilan de vânzare | 800mp | Ciugud

Ciugud

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

78.000 €
71.96 € / mp

Teren intravilan de vânzare | 1084mp | Ciugud

Ciugud

La ~5km distanță

1.084 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

84.000 €
105 € / mp

Teren intravilan de vânzare | 800mp | Ciugud

Ciugud

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

55.900 €
53.14 € / mp

Vanzare teren intravilan in Ciugud - Teleac

Ciugud

La ~5km distanță

1.052 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

59.800 €
65 € / mp

Teren intravilan | 920 mp | 14.5 ml deschidere ...

Ciugud

La ~5km distanță

920 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

60.000 €
100 € / mp

Teren intravilan construibil, 600 mp, cu autori ...

Ciugud

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

11.500 €
17.97 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 640 mp | 12 ml ...

Ciugud

La ~5km distanță

640 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

41.000 €
68.33 € / mp

Teren intravilan de vânzare | 600mp | Ciugud | ...

Ciugud

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

67.000 €
72.28 € / mp

Teren intravilan de vânzare | 930mp | Ciugud

Ciugud

La ~5km distanță

927 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

40.500 €
67.50 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 600 mp | 13.6 m ...

Ciugud

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

43.000 €
42.000 €
71.67 € / mp

Teren 600mp Ciugud, Strada Iluminata Public

Ciugud

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
8

82.000 €
136.67 € / mp

Teren 600 mp, proiect casă 4 camere + autorizaț ...

Ciugud

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

130.000 €
61.90 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Ciugud

Ciugud

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

51.000 €
20.40 € / mp

Teren intravilan 2500 mp de vanzare in Ciugud - ...

Ciugud

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

20.000 €
9.09 € / mp

Teren de vanzare in Oarda, zona Ses la sosea 20 ...

Oarda

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

6.000 €
12 € / mp

Teren intravilan de vanzare in suprafata de 500 ...

Oarda

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

56.000 €
80 € / mp

Teren intravilan | 700 mp | 14 ml deschidere | ...

Oarda

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

23.000 €
29.15 € / mp

De vanzare 789mp teren intravilan Oarda de Sus

Oarda

La ~5km distanță

789 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

16.000 €
31.43 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 509mp | 17ml de ...

Oarda

La ~5km distanță

509 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

16.000 €
31.43 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 509mp | 17ml de ...

Oarda

La ~5km distanță

509 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

26.000 €
17.33 € / mp

Teren 1500mp intravilan, Oarda De Sus

Oarda

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

33.000 €
25.48 € / mp

Vanzare teren in Straja - 1295 mp

Straja

La ~5km distanță

1.295 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
2

29.500 €
21.07 € / mp

TEREN INTRAVILAN PANORAMIC 1400 MP, COMUNA CIUG ...

Drâmbar

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

27.000 €
21.63 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1248 mp d=15 mTelea ...

Teleac

La ~5km distanță

1.248 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
51.85 € / mp

Teren intravilan, 675 mp, PUZ aprobat, front 14 ...

Teleac

La ~5km distanță

675 mp teren
Construcții