Proprietar
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
17

205.000 €
47.33 € / mp

Arieșeni–Strada Fața Cristesei -Teren 4.331 mp ...

Arieșeni

4.331 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
16

214.500 €
33 € / mp

Teren de vanzare în inima Apusenilor – 6.500 m ...

Arieșeni

6.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

75.000 €
4.54 € / mp

Teren pentru investitie turism, cu izvor si acc ...

Arieșeni

16.517 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

285.000 €
14.24 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Arieseni, jud. A ...

Arieșeni

20.012 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

15.500 €
62 € / mp

Teren intravilan 250 mp, Arieseni - Partie Ski

Arieșeni

250 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

42.500 €
25 € / mp

RECO Teren intravilan in Arieseni 1700mp cu Uti ...

Arieșeni

1.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

50.400 €
7 € / mp

! Ocazie! Teren extravilan, comuna Arieseni

Arieșeni

7.200 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

21.000 €
21 € / mp

Teren de vânzare 1000 mp Mătișești zona Belis ...

Mătișești (Horea)

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

50.000 €
31.17 € / mp

De vânzare teren intravilan – 1.604 mp – Mătișe ...

Horea

La ~15km distanță

1.604 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

145.000 €
10.18 € / mp
140.000 €

Super oferta I Vânzare Teren – Poiana Sohodol, ...

Sohodol

La ~15km distanță

14.242 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

49.000 €
5.77 € / mp

Teren intravilan + teren extravilan, suprafață ...

Nucet

La ~15km distanță

8.489 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
4

59.000 €
8.81 € / mp

Teren 6700 mp, Apuseni, Pietroasa, Valea Aleulu ...

Pietroasa

La ~20km distanță

6.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
4

35.000 €
34.38 € / mp

RECO Teren intravilan Boga

Pietroasa

La ~20km distanță

1.018 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

51.500 €
15.74 € / mp

Teren+casa in zona superba-Statiunea Belis-Fant ...

Giurcuța de Sus

La ~20km distanță

3.272 mp teren
Construcții
Dezvoltator

10 luni în urmă
1

255.560 €
4.35 € / mp

Teren de vanzare in Vascau_OMV Petrom SA

Nord, Vașcău

La ~25km distanță

58.738 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

35.000 €
17.50 € / mp

Teren intravilan 2000 mp zona Lac Stei

Ștei

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

20.000 €
20.99 € / mp

Teren de vânzare în Beliș, sat Giurcuța de Jos

Giurcuța de Jos

La ~25km distanță

953 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

24.000 €
12 € / mp

COMISON 0%, teren de vânzare, apă, curent, acce ...

Exterior Vest, Câmpeni

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

17.499 €
18.66 € / mp

Teren cu Puz pe aprobat, CF, C.U, loturi Poiana ...

Poiana Horea

La ~25km distanță

938 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

74.800 €
4.60 € / mp

Teren extravilan la Poiana Horea - Belis - 16.0 ...

Poiana Horea

La ~25km distanță

16.257 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

30.090 €
30.03 € / mp

Teren intravilan cu PUZ – Smida, zonă montană s ...

Smida

La ~25km distanță

1.002 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

104.176 €
17 € / mp

Teren de vanzare Poiana Horea

Poiana Horea

La ~25km distanță

6.128 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

70.000 €
35 € / mp

Teren de vanzare Rachitele | Investitie | Comis ...

Răchițele

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

89.000 €
17.80 € / mp

De vanzare teren Extravilan(faneata)-Belis,Cluj

Beliș

La ~30km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

500.000 €
46.24 € / mp

Teren intravilan 10.814 mp cu PUZ aprobat – Bel ...

Beliș

La ~30km distanță

10.814 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

145.000 €
52.67 € / mp

Teren de vanzare 2.753m²/52€ m² lac Belis, la G ...

Beliș

La ~30km distanță

2.753 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

26.000 €
21 € / mp

De vanzare teren 1.238m² Belis langa Pescarie - ...

Beliș

La ~30km distanță

1.238 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

199.000 €
15.61 € / mp

De vanzare teren, 12.300m²/15&acirc ...

Beliș

La ~30km distanță

12.750 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

13.000 €
22.22 € / mp

Vanzare Teren – Risca, Comuna Belis

Beliș

La ~30km distanță

585 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

175.000 €
10.25 € / mp

Oportunitate.Teren de vanzare la munte-BELIS

Beliș

La ~30km distanță

17.070 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Arieșeni, Județul Alba

Arieșeni, o destinație montană populară, este cunoscută pentru peisajele sale naturale spectaculoase și oportunitățile de recreere în aer liber. Această zonă atrage atât investitori, cât și dezvoltatori datorită prețurilor accesibile și potențialului de dezvoltare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcție din Arieșeni, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 75.000 euro, cu oferte care încep de la 15.500 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 285.000 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Accesibilitate: Aproximativ 14% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.
  • Dimensiuni: Nu sunt disponibile date specifice privind dimensiunile medii ale terenurilor.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 33 euro, cu valori variind între 5 euro și 78 euro, în funcție de specificațiile terenului.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 31 de zile, indicând o piață activă.

Arieșeni reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri de construcție, datorită prețurilor accesibile și a peisajului natural atrăgător. Ești pregătit să investești în viitorul tău? Explorează acum terenurile de vânzare în Arieșeni!