Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Ieri
27

90.000 €
11.25 € / mp

Casa Vantului si 8000 metri patrati in Abrud

Periferie, Abrud

8.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
6

24.000 €
12 € / mp

COMISON 0%, teren de vânzare, apă, curent, acce ...

Exterior Vest, Câmpeni

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

265.000 €
59.70 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Bistra

Bistra

La ~15km distanță

4.439 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

85.000 €
81.000 €
28.33 € / mp

Oferta de nerefuzat, doua loturi de 1500 mp in ...

Bistra

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

159.000 €
18.89 € / mp

Teren Zlatna / DN Tudor vladimirescu, Comision ...

Nord-Vest, Zlatna

La ~20km distanță

8.416 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

145.000 €
140.000 €
10.18 € / mp

Super oferta I Vânzare Teren – Poiana Sohodol, ...

Sohodol

La ~20km distanță

14.242 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

149.000 €
2.15 € / mp

Domeniu de 7 ha in Apuseni - Criscior, Hunedoar ...

Crișcior

La ~25km distanță

69.237 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
10

15.000 €
1.07 € / mp

14075 mp teren cu acces la utilitati - Criscior

Crișcior

La ~25km distanță

14.075 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

54.000 €
3.76 € / mp

Vand proprietate la Valea Bradului, Brad, jud. ...

Valea Bradului

La ~25km distanță

14.368 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

26.200 €
16.50 € / mp

Teren intravilan in Brad

Est, Brad

La ~25km distanță

1.588 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

24.000 €
8 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Luncoiu de Jos, ...

Exterior Est, Brad

La ~25km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
13

30.400 €
8.98 € / mp

Teren intravilan la liziera padurii

Sud-Est, Brad

La ~25km distanță

3.384 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

50.000 €
31.17 € / mp

De vânzare teren intravilan – 1.604 mp – Mătișe ...

Horea

La ~30km distanță

1.604 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

9.500 €
2.84 € / mp

Teren intravilan pentru casa sau vacanta, Lunca ...

Baia de Criș

La ~30km distanță

3.344 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
15

37.900 €
4.33 € / mp

Teren intravilan 8757 mp cu acces direct la E79

Luncoiu de Sus

La ~30km distanță

8.757 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

18.000 €
5.48 € / mp

Teren intravilan Luncoiu de Sus

Luncoiu de Sus

La ~30km distanță

3.282 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

21.000 €
21 € / mp

Teren de vânzare 1000 mp Mătișești zona Belis ...

Mătișești (Horea)

La ~30km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
10

39.900 €
3.02 € / mp

Teren pentru investiții în Luncoiu de Jos

Luncoiu de Jos

La ~30km distanță

13.199 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

32.295 €
5 € / mp

De vanzare Teren intravilan si extravilan

Luncoiu de Jos

La ~30km distanță

6.459 mp teren
Construcții