Proprietăți unice: 168
Proprietari: 168
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

42.000 €
1.87 € / mp

Vând pădure Fag și Stejar peste 120 de ani

Moldovenești

22.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

30.000 €
10.34 € / mp

Teren extravilan

Roșia

2.900 mp teren
f.s. 21 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

15.000 €
6 € / mp

Vand 2500mp, teren extravilan arabil

Bod

2.500 mp teren
f.s. 22 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

15.000 €
6 € / mp

Vand teren extravilan

Bod

2.500 mp teren
f.s. 22 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

75.000 €
10 € / mp

Teren 7500 mp la asfalt in 23 August

23 August

7.500 mp teren
f.s. 220 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

41.400 €
1.50 € / mp

VAND TEREN EXTRAVILAN VAMA VECHE

Limanu

27.600 mp teren
f.s. 110 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

25.000 €
5 € / mp

Teren de vânzare

Găiseni

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

20.000 €
1.89 € / mp

Vând teren agricol Crocna judetul Arad

Dieci

10.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

59.500 €
5 € / mp

Vand 2 terenuri arabile extravilan comuna Victo ...

Victoria

11.900 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

65.760 €
10 € / mp

Teren intravilan 6576 mp, comuna Curcani si cas ...

Curcani

6.576 mp teren
f.s. 33 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

25.000 €
12,500.00 € / mp

Vând teren intravilan în Dofteana, județul Bacă ...

Dofteana

2,04 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

37.000 €
616.67 € / mp

De vanzare

Gurguieți

60,77 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.240.000 €
40 € / mp

Teren 31000 mp în Domnești

Domnești

31.000 mp teren
f.s. 76 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

20.000 €
11.01 € / mp

TEREN CU LIVADA

Central, Târgu Cărbunești

1.817 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

255.000 €
255,000.00 € / mp

Vand teren teren agricol 33ha, in Sanmihaiu de ...

Sânmihaiu de Câmpie

1 mp teren
f.s. 1 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

150.000 €
20 € / mp

Teren agricol intravilan

Jilava

7.500 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1 €
0 € / mp

Particular,oportunitate investiții

Clejani

f.s. 300 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

73.000 €
0.97 € / mp

Vanzare 7,3 ha teren agricol Unirea , Calarasi

Unirea

75.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

56.000 €
4 € / mp

Vânzare 2 Terenuri Extravilan Periș–Cocioc, Ilf ...

Periș

14.000 mp teren
f.s. 23 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

15.000 €
6 € / mp

Teren forestier 2.500 mp, Vadurele comuna Alexa ...

Alexandru cel Bun

2.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

106.250 €
2.50 € / mp

Teren arabil extravilan 4,25 ha., Girișu de Cri ...

Girișu de Criș

42.500 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

3.000.000 €

Teren agricol de vânzare 180 dunams în Hida

Hida

Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

71.000 €
5 € / mp

vand teren intravilan la sosea europeana

Dioști

14.200 mp teren
f.s. 81 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

20.000 €
9.76 € / mp

Vand proprietate

Valea Măcrișului

2.050 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

20.000 €
9.76 € / mp

Vand proprietate

Valea Măcrișului

2.050 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

57.000 €
10 € / mp

Vând teren extravilan cu mari șanse de a deveni ...

Popești

5.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

260.000 €
6.50 € / mp

Teren 4 ha, Lehliu Gara - Dor Marunt ,Gaz + cur ...

Dor Mărunt

40.000 mp teren
f.s. 90 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

260.000 €
6.50 € / mp

Teren 4 ha DN București–Constanța | 90 ml desch ...

Dor Mărunt

40.000 mp teren
f.s. 90 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

85.000 €
1.47 € / mp

Terenuri de vanzare, pretabile pentru agricultu ...

Crângurile

58.000 mp teren
f.s. 80 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

50.000 €
15.15 € / mp

Vînzare teren agricol

Piscani

3.300 mp teren
Intravilan
Agricol