Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

10.500 €
2.20 € / mp

Teren de vânzare 4760Mp Stoilesti

Stoilești

4.762 mp teren
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

17.000 €
5.97 € / mp

Teren 2.847 mp in comuna Cuca, AG

Cuca

La ~10km distanță

2.847 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
6

9.000 €
4 € / mp

Teren 2250 mp Budesti, extravilan

Budești

La ~15km distanță

2.250 mp teren
f.s. 10.60000038147 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

15.500 €
3.27 € / mp

Teren intravilan 4.734 mp – Front 50 m, utilită ...

Ciocești

La ~15km distanță

4.734 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
10

100.000 €
8.33 € / mp

Teren 12.000mp + sera 3.000mp, Ciofrangeni-Arge ...

Ciofrângeni

La ~25km distanță

12.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

7.000 €
0.88 € / mp

Vand 8000 mp teren extravilan Draganu-Prislopu ...

Drăganu

La ~25km distanță

8.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

23.000 €
1.15 € / mp

Teren Extravilan 20.000Mp I Stoenești -Vâlcea I ...

Stoenești

La ~30km distanță

20.000 mp teren
Extravilan
Agricol