Proprietăți unice: 45
Proprietari: 3
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă

29.773 €
14.89 € / mp

Teren faneata in suprafata de 2000 mp, situat i ...

Vatra Dornei

2.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
5

384.000 €
432.000 €
80 € / mp

Teren Intravilan I Moara/Suceava I 4800 mp I80 ...

Moara Nica

4.800 mp teren
f.s. 23 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
21

58.112 €
10.45 € / mp

Teren 5,561mp Paltinoasa / Strada principala

Păltinoasa

5.561 mp teren
f.s. 45 m
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
14

60.000 €
15.97 € / mp

Teren 3,757mp Paltinoasa / Strada principala

Păltinoasa

3.757 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
1

18.054 €
9.03 € / mp

Teren in suprafata de 2000 mp

Exterior Sud, Vatra Dornei

2.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
22

14.500 €
5.59 € / mp

Teren 2925 mp comuna Mitocu Dragomirnei

Lipoveni

2.592 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
6

125.000 €
77.64 € / mp

Teren De Vanzare I Sfantu Ilie, Suceava I Preț: ...

Sfântu Ilie

1.610 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
16

150.000 €
28.99 € / mp

Teren Ilisesti cu Iaz 5174 mp/ Strada Principa ...

Ilișești

5.174 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
34

81.900 €
11.70 € / mp

Teren Ilisesti 7000mp extravilan/ DN 17, Sucea ...

Ilișești

7.000 mp teren
f.s. 80 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
8

109.000 €
3.27 € / mp

Teren Poiana Micului - partial intravilan

Poiana Micului

33.291 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
16

119.900 €
3.99 € / mp

Teren extravilan 30077mp Stroiesti / Soseaua DN ...

Stroiești

30.077 mp teren
f.s. 213 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
17

23.900 €
3.92 € / mp

Teren extravilan 6,100mp Stroiesti / Soseaua DN ...

Stroiești

6.100 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

22.500 €
4.50 € / mp

SARU DORNEI, 5000 MP, EXTRAVILAN

Șaru Dornei

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
15

30.000 €
8.57 € / mp

Teren 3,500mp Ilisesti / Strada Principala

Ilișești

3.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
27

1.099.000 €
1.359.900 €
4.23 € / mp

Teren parțial intravilan-300000mp Stroiești-Tre ...

Stroiești

260.000 mp teren
Intravilan
Agricol