Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
16

31.000 €
35.000 €
31 € / mp

TEREN DE VÂNZARE 1000 MP ȘELIMBĂR ZONA TROIȚĂ | ...

Hipodrom 1, Sibiu

1.000 mp teren
f.s. 10 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
7

65.000 €
100.62 € / mp

Teren de 646 mp si 15 metri deschidere zona Zor ...

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

646 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

150.000 €
15 € / mp

Teren Extravilan de investitie | Zona Calea Cis ...

Arhitecților - Calea Cisnădiei, Sibiu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
2

526.920 €
60 € / mp

Teren 8.782 mp | 2 parcele alipite | Calea Cisn ...

Arhitecților - Calea Cisnădiei, Sibiu

La ~5km distanță

8.782 mp teren
f.s. 23.840000152588 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
4

29.500 €
72.48 € / mp

Investitie - Teren intravilan 407 mp Calea Cisn ...

Arhitecților - Calea Cisnădiei, Sibiu

La ~5km distanță

407 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

15.960 €
30 € / mp

Teren 532 mp zona Calea Cisnadiei

Arhitecților - Calea Cisnădiei, Sibiu

La ~5km distanță

532 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
3

92.000 €
90.64 € / mp

Teren Extravilan | 1.015 Mp | Calea Cisnadiei

Arhitecților - Calea Cisnădiei, Sibiu

La ~5km distanță

1.015 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

258.000 €
60 € / mp

Teren de vanzare 4300mp pretabil investiti zona ...

Arhitecților - Calea Cisnădiei, Sibiu

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 258,000 € și 263.760 €
Agenție

Mai mult de un an
2

521.760 €
60 € / mp

Teren 8696mp pentru investite zona Calea Cisnad ...

Arhitecților - Calea Cisnădiei, Sibiu

La ~5km distanță

8.696 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

255.000 €
15 € / mp

Teren de vanzare 17.000 mp in vecinatatea padur ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

17.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

149.900 €
16.00 € / mp

Teren de vanzare 9369 mp langa viitoarea centur ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

9.369 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
6

30.000 €
15 € / mp

Teren extravilan arabil de vânzare – Dealul Dăi ...

Industrial Est, Sibiu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
1

90.000 €
37.50 € / mp

3 terenuri extravilane 2400 mp la DN- Vestem

Industrial Est, Sibiu

La ~5km distanță

2.400 mp teren
f.s. 26 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

109.900 €
7.33 € / mp

Teren extravilan 15000mp drum asfaltat zona Sel ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

15.000 mp teren
f.s. 31 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

75.000 €
15 € / mp

Teren extravilan de vânzare –5000 mp, Șelimbăr ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
7

600.000 €
60 € / mp

Oferta investitie - 10000mp teren extravilan Se ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
10

98.000 €
240.79 € / mp

Teren intravilan, la intrarea in Selimbar zona ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

407 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

204.500 €
27.00 € / mp

Teren extravilan - 7575 Selimbar

Șelimbăr

La ~5km distanță

7.575 mp teren
f.s. 30.229999542236 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

100.500 €
17.03 € / mp

Teren 5900 mp extravilan zona Selimbar

Șelimbăr

La ~5km distanță

5.900 mp teren
f.s. 28 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

226.000 €
20 € / mp

Teren extravilan 11.300 mp, front 39 m, Selimba ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

11.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
1

46.000 €
46 € / mp

Teren | 1000 MP | Oportunitate Investiții | Șel ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 8.5500001907349 m
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
3

30.000 €
74.250 €
18.18 € / mp

Teren de 1.650 mp – deschidere generoasă la dru ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

1.650 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
3

33.750 €
45 € / mp

Teren de 750 mp – deschidere generoasă la drumu ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

750 mp teren
f.s. 49 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

89.900 €
31 € / mp

Teren 2900 mp, 14 ml deschidere – la 2 min de T ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

39.000 €
39 € / mp

Teren extravilan de vânzare – oportunitate inve ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
5

205.000 €
200.000 €
51.25 € / mp

Teren de vanzare I o fereastră către eternitate ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

4.000 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

144.300 €
39 € / mp

Teren extravilan 3700 mp, Selimbar

Șelimbăr

La ~5km distanță

3.700 mp teren
f.s. 10 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

81.900 €
65 € / mp

Parcele de teren intravlian 630mp fiecare. în z ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

1.260 mp teren
f.s. 31.5 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

251.900 €
69.97 € / mp

Teren extravilan 3600 mp la limita Arhitectilor ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

29.500 €
60.20 € / mp

Teren de vanzare in Selimbar 490 mp zona Troita

Șelimbăr

La ~5km distanță

490 mp teren
f.s. 14 m
Extravilan
Agricol