Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 ore în urmă
7

90.000 €
5.29 € / mp

Teren de vanzare cu iesire la DN65 si cu acces ...

Priseaca

17.000 mp teren
f.s. 27 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
1

13.900 €
3.31 € / mp

Simnicu de sus_langa Craiova/ Teren extravilan, ...

Șimnicu de Sus

La ~15km distanță

4.200 mp teren
f.s. 59 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
1

16.900 €
3.38 € / mp

Simnicu de Sus, langa Craiova/ Teren extravilan ...

Șimnicu de Sus

La ~15km distanță

5.000 mp teren
f.s. 9 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
1

13.900 €
3.31 € / mp

Simnicu de sus_langa Craiova/ Teren extravilan, ...

Șimnicu de Sus

La ~15km distanță

4.200 mp teren
f.s. 59 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
1

16.900 €
3.38 € / mp

Simnicu de Sus, langa Craiova/ Teren extravilan ...

Șimnicu de Sus

La ~15km distanță

5.000 mp teren
f.s. 9 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

19.000 €
17.10 € / mp

Teren intravilan 1111mp Ghercești cu vizibilita ...

Ghercești

La ~15km distanță

1.111 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

19.000 €
17.10 € / mp

Teren intravilan 1111mp Ghercești cu vizibilita ...

Ghercești

La ~15km distanță

1.111 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
3

250.000 €
50 € / mp

Teren intravilan langa Qfort Pielesti

Pielești

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

180.000 €
12 € / mp

Teren intravilan Robanesti - Pielesti , 15.000m ...

Pielești

La ~15km distanță

15.000 mp teren
f.s. 21 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
3

250.000 €
50 € / mp

Teren intravilan langa Qfort Pielesti

Pielești

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

180.000 €
12 € / mp

Teren intravilan Robanesti - Pielesti , 15.000m ...

Pielești

La ~15km distanță

15.000 mp teren
f.s. 21 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
27

658.845 €
544.500 €
1.34 € / mp

De Vânzare – Fermă de Pomi Fruc ...

Oboga

La ~15km distanță

490.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
27

658.845 €
544.500 €
1.34 € / mp

De Vânzare – Fermă de Pomi Fruc ...

Oboga

La ~15km distanță

490.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
2

24.200 €
2,016.67 € / mp

Teren extravilan 12.896 m.p. Sat Beharca, Loc. ...

Beharca

La ~20km distanță

12,9 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
2

24.200 €
2,016.67 € / mp

Teren extravilan 12.896 m.p. Sat Beharca, Loc. ...

Beharca

La ~20km distanță

12,9 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
3

42.000 €
105 € / mp

Teren de vanzare/Meliss/Centura/Craiova

Sud-Est, Craiova

La ~20km distanță

400 mp teren
f.s. 17 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
3

42.000 €
105 € / mp

Teren de vanzare/Meliss/Centura/Craiova

Sud-Est, Craiova

La ~20km distanță

400 mp teren
f.s. 17 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

22.500 €
56.53 € / mp

Parcele de teren cu utilitati - 400 mp

Malu Mare

La ~25km distanță

398 mp teren
f.s. 21.799999237061 m
Intravilan
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

22.500 €
56.53 € / mp

Parcele de teren cu utilitati - 400 mp

Malu Mare

La ~25km distanță

398 mp teren
f.s. 21.799999237061 m
Intravilan
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

93.300 €
15.01 € / mp

Teren intravilan agricol 6215mp cu utilități în ...

Răcarii de Jos

La ~30km distanță

6.215 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
4

93.300 €
15.01 € / mp

Teren intravilan agricol 6215mp cu utilități în ...

Răcarii de Jos

La ~30km distanță

6.215 mp teren
Intravilan
Agricol