Proprietar
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 3
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
13

649.000 €
950.200 €
42.96 € / mp

Teren 15.107mp, POT60% + Hală industrială | acc ...

Glina

15.107 mp teren
f.s. 98.5 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

11.000 €
19.50 € / mp

Vand teren langa A0 , suprafata 564 mp

Glina

564 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

5.100 €
20.99 € / mp

Vand teren langa A0

Glina

243 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

92.967 €
6.99 € / mp

Teren 13300 mp aflat langa Postavari - Comision ...

Glina

13.300 mp teren
f.s. 55 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

500.000 €
8.05 € / mp

De vanzare teren 6.2HA langa lac si padure/DN4- ...

Glina

62.100 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

98.232 €
12 € / mp

Teren agricol intravilan Glina

Glina

8.186 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
7

115.000 €
5.06 € / mp

Ideal investitie teren

Glina

22.725 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

99.300 €
3 € / mp

Proprietar, terenuri agricole extravilane, cada ...

Glina

33.100 mp teren
f.s. 28 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

400.000 €
50 € / mp

Terem 8000 mp Comuna Manolache ilfov

Manolache

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

99.999 €
181.82 € / mp

TEREN INTRAVILAN LIMITA SECTOR 3

Cățelu

La ~5km distanță

550 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
2

1.000.000 €
10.53 € / mp

Teren Cernica - Fundeni autostrada A2

Cernica

La ~5km distanță

95.000 mp teren
f.s. 175 m
Intravilan
Agricol

Agenție

10 luni în urmă
3

1.161.001 €
45.99 € / mp

Autostrada A2/ Centru Logistic Lidl/ Fashion Ho ...

Cernica

La ~5km distanță

25.244 mp teren
f.s. 75 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

6.000.000 €
25 € / mp

Teren Popesti Leordeni-A0-Strada Mecanizarii

Popești-Leordeni

La ~5km distanță

240.000 mp teren
f.s. 390 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

1.000.000 €
50 € / mp

Ocazie!!!! Teren intravilan, 20000mp , Popesti ...

Popești-Leordeni

La ~5km distanță

20.000 mp teren
f.s. 37 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
2

1.000.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare cu deschidere directa catre ce ...

Sud, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
8

500.000 €
100 € / mp

5000mp INTRAVILAN lângă BALTA FLOAREA POPEȘTIUL ...

Sud, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 39 m
Intravilan
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

314.781 €
260.150 €
70.47 € / mp

Teren de vanzare, Popesti-Leordeni, If, zona Vi ...

Sud-Est, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

4.467 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Agricol
Dezvoltator
Comision 0%

7 luni în urmă
4

185.400 €
6 € / mp

Teren Extravilan 30.900mp Popesti-Leordeni | po ...

Popești-Leordeni

La ~5km distanță

30.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Dezvoltator
Comision 0%

7 luni în urmă
4

390.000 €
6 € / mp

Teren Extravilan 65.000mp Popesti-Leordeni | po ...

Popești-Leordeni

La ~5km distanță

65.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
12

1.454.865 €
115 € / mp

Teren 12.651 mp lângă Metrou Berceni | Perfect ...

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

12.651 mp teren
f.s. 32 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
5

154.875 €
35 € / mp

Teren Extravilan 4425 mp in Popesti, in vecinat ...

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

4.425 mp teren
f.s. 23 m
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
8

499.500 €
18.50 € / mp

5000mp sau 27000mp,45m deschid,centura Bucurest ...

Sud, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

27.000 mp teren
f.s. 45 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

675.000 €
15 € / mp

Teren industrial 4,5ha DN4 Popesti Leordeni lot ...

Vest, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

45.000 mp teren
f.s. 75 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.090.000 €
110 € / mp

Teren Popești Leordeni

Exterior Sud, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

19.000 mp teren
f.s. 44 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 zile în urmă
3

15.200.000 €
1,688,888.89 € / mp

Teren industrial premium – 9 Ha – Splaiul Uniri ...

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

9,5 mp teren
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
19

4.400.000 €
20 € / mp

TEREN 22 HA ideal parc industrial

Est, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

220.000 mp teren
f.s. 500 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

380.000 €
58.91 € / mp

Teren intravilan Drumul Lunca Veche nr. 164-168 ...

Splaiul Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

6.450 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

599.000 €
1.22 € / mp

HUB Energetic & Agricol: 50 Ha Compacte | Direc ...

Fundeni

La ~10km distanță

492.108 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.384.280 €
15.00 € / mp

FUNDENi-Oportunitate Majoră de Investiție: 92 2 ...

Fundeni

La ~10km distanță

92.286 mp teren
f.s. 149 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

39.900 €
3.99 € / mp

🔥 Teren extravilan ~1 hectar – Fundeni Frunzăn ...

Fundeni

La ~10km distanță

10.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol