Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

11.000 €
19.50 € / mp

Vand teren langa A0 , suprafata 564 mp

Glina

564 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

5.100 €
20.99 € / mp

Vand teren langa A0

Glina

243 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

99.300 €
3 € / mp

Proprietar, terenuri agricole extravilane, cada ...

Glina

33.100 mp teren
f.s. 28 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.090.000 €
110 € / mp

Teren Popești Leordeni

Exterior Sud, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

19.000 mp teren
f.s. 44 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

380.000 €
58.91 € / mp

Teren intravilan Drumul Lunca Veche nr. 164-168 ...

Splaiul Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

6.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

39.900 €
3.99 € / mp

🔥 Teren extravilan ~1 hectar – Fundeni Frunzăn ...

Fundeni

La ~10km distanță

10.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

992.709 €
27 € / mp

Teren extravilan la șoseaua de centură în Pante ...

Central, Pantelimon

La ~10km distanță

36.767 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

87.500 €
2.50 € / mp

Vand teren extravilan agricol Frumusani, 35.000 ...

Frumușani

La ~10km distanță

35.000 mp teren
f.s. 15 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

290.000 €
29 € / mp

Teren intravilan 10000 mp Frumusani Pasarea Cal ...

Frumușani

La ~10km distanță

10.000 mp teren
f.s. 55 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

50.000 €
71.000 €
17.64 € / mp

Teren Intravilan Jilava-Ilfov

1 Decembrie 1918, Sector 3

La ~15km distanță

2.834 mp teren
f.s. 10 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

5.626.500 €
16.43 € / mp

Padure/teren de vanzare zona Iancu Nicolae - Pa ...

Central, Voluntari

La ~15km distanță

342.400 mp teren
f.s. 140.88000488281 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

122.040 €
14 € / mp

Teren intravilan Jilava

Jilava

La ~15km distanță

8.717 mp teren
f.s. 80 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

150.000 €
20 € / mp

Teren agricol intravilan

Jilava

La ~15km distanță

7.500 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

807.730 €
55 € / mp

Terenuri Stefanestii de Sus, pozitie strategica ...

Ștefăneștii de Jos

La ~15km distanță

14.686 mp teren
f.s. 55 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

62.084 €
4 € / mp

Teren 1.5 Ha Belciugatele - Deschidere DN3

Belciugatele

La ~20km distanță

15.521 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

945.000 €
1.50 € / mp

Teren de 63 ha de vânzare

Ghimpați

La ~20km distanță

630.000 mp teren
f.s. 100 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

447.920 €
55 € / mp

Teren Intravilan de Vanzare

Tunari

La ~20km distanță

8.144 mp teren
f.s. 19 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

114.000 €
19 € / mp

Teren intravilan 6000 mp Adunatii Copaceni Giur ...

Adunații-Copăceni

La ~20km distanță

6.000 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

200.670 €
30 € / mp

📍 Teren intravilan de vânzare/pret negociabil ...

Adunații-Copăceni

La ~20km distanță

6.689 mp teren
f.s. 32 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

150.000 €
10.56 € / mp

Vand 14200 mp teren Petrachioaia

Petrăchioaia

La ~25km distanță

14.200 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

295.256 €
26 € / mp

Vand teren extravilan agricol Otopeni langa uni ...

Central, Otopeni

La ~25km distanță

11.356 mp teren
f.s. 55 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

85.000 €
190.16 € / mp

Teren intravilan Chiajna / Militari Residence

Chiajna

La ~25km distanță

447 mp teren
f.s. 27 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

456.320 €
310 € / mp

Teren intravilan 1472 mp cu 310 euro/mp, toate ...

Străulești, Sector 1

La ~25km distanță

814 m

1.472 mp teren
f.s. 60 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

58.400 €
8 € / mp

Vand Vand teren intravilan, arabil, tarlaua 22 ...

Dascălu

La ~25km distanță

7.300 mp teren
f.s. 33 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

62.150 €
1.10 € / mp

De vanzare teren agricol Tamadau

Tămădău Mare

La ~25km distanță

56.500 mp teren
f.s. 1 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

154.080 €
120 € / mp

Teren 1284mp Mogosoaia

Mogoșoaia

La ~25km distanță

1.284 mp teren
f.s. 35 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.240.000 €
40 € / mp

Teren 31000 mp în Domnești

Domnești

La ~25km distanță

31.000 mp teren
f.s. 76 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

36.000 €
12 € / mp

Teren 3.000 mp in Domnesti - Pret bun, oportuni ...

Domnești

La ~25km distanță

3.000 mp teren
f.s. 15 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

104.961 €
152.265 €
10.34 € / mp

Teren Mihailesti. Intravilan, construibil. Supe ...

Central, Mihăilești

La ~30km distanță

10.151 mp teren
f.s. 23 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

594.920 €
139 € / mp

Vand teren la lac in Corbeanca

Corbeanca

La ~30km distanță

4.280 mp teren
f.s. 45 m
Intravilan
Agricol