Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
9

780.000 €
65 € / mp

Teren 12000 mp DN26 deschidere 68 m, 65euro/m ...

Vânători

12.000 mp teren
f.s. 68 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
7

9.900 €
16.50 € / mp

teren 600mp in Vanatori la iesirea spre Odaia M ...

Vânători

600 mp teren
f.s. 17 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
9

55.000 €
50 € / mp

De vanzare teren si anexa in com Vanatori, Jud. ...

Vânători

1.100 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

220.000 €
264.600 €
11.64 € / mp

Teren Extravilan deschidere la DC 3A, 300 m VO ...

Costi

La ~5km distanță

18.900 mp teren
f.s. 33 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

40.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 2000mp Tulucesti

Tulucești

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

90.000 €
112.284 €
2.40 € / mp

COMISION 0% OPORTUNITATE INVESTITII

Central, Galați

La ~10km distanță

37.428 mp teren
f.s. 200 m
Extravilan
Agricol

Agenție

10 luni în urmă
1

75.000 €
15 € / mp

Teren Galati zona Registrului Auto Roman

Vest, Galați

La ~10km distanță

5.000 mp teren
f.s. 17 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
2

90.800 €
250.14 € / mp

Teren zona semicentrala Galati

Central, Galați

La ~10km distanță

363 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

25.000 €
25 € / mp

Vatra casa Filesti

Aeroport, Galați

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

39.000 €
0.92 € / mp

Teren extravilan 42.279 mp (4 loturi) Brani&#53 ...

Braniștea

La ~15km distanță

42.279 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă

5.500 €
2.09 € / mp

Teren arabil, in suprafata totala de 2633mp, si ...

Vădeni

La ~20km distanță

2.633 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

238.260 €
1.10 € / mp

21,66 Ha Teren Compact – Pechea (Galați) – Pote ...

Pechea

La ~20km distanță

216.600 mp teren
f.s. 310 m
Extravilan
Agricol