Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

39.000 €
0.92 € / mp

Teren extravilan 42.279 mp (4 loturi) Brani&#53 ...

Braniștea

42.279 mp teren
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă

5.500 €
2.09 € / mp

Teren arabil, in suprafata totala de 2633mp, si ...

Vădeni

La ~10km distanță

2.633 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

25.000 €
25 € / mp

Vatra casa Filesti

Aeroport, Galați

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

220.000 €
264.600 €
11.64 € / mp

Teren Extravilan deschidere la DC 3A, 300 m VO ...

Costi

La ~15km distanță

18.900 mp teren
f.s. 33 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

37.000 €
616.67 € / mp

De vanzare

Gurguieți

La ~15km distanță

60,77 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

90.000 €
112.284 €
2.40 € / mp

COMISION 0% OPORTUNITATE INVESTITII

Central, Galați

La ~15km distanță

37.428 mp teren
f.s. 200 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

75.000 €
15 € / mp

Teren Galati zona Registrului Auto Roman

Vest, Galați

La ~15km distanță

5.000 mp teren
f.s. 17 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
2

90.800 €
250.14 € / mp

Teren zona semicentrala Galati

Central, Galați

La ~15km distanță

363 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
9

780.000 €
65 € / mp

Teren 12000 mp DN26 deschidere 68 m, 65euro/m ...

Vânători

La ~15km distanță

12.000 mp teren
f.s. 68 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
7

9.900 €
16.50 € / mp

teren 600mp in Vanatori la iesirea spre Odaia M ...

Vânători

La ~15km distanță

600 mp teren
f.s. 17 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
9

55.000 €
50 € / mp

De vanzare teren si anexa in com Vanatori, Jud. ...

Vânători

La ~15km distanță

1.100 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

40.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 2000mp Tulucesti

Tulucești

La ~20km distanță

2.000 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
6

108.900 €
5.45 € / mp

Teren intravilan 20.000 mp zona Parcul Triunghi

Lacu Dulce, Brăila

La ~20km distanță

20.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

146.124 €
27 € / mp

teren agricol intravilan Braila

Apollo, Brăila

La ~20km distanță

5.412 mp teren
f.s. 60 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

238.260 €
1.10 € / mp

21,66 Ha Teren Compact – Pechea (Galați) – Pote ...

Pechea

La ~20km distanță

216.600 mp teren
f.s. 310 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.699.999 €
1.14 € / mp

Fermă vegetală 148 ha și sediu fermă Mãicãnești ...

Măicănești

La ~25km distanță

f.s. 2000 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

11.806 €
1.04 € / mp

Teren Agricol Extravilan 11400mp 50 km de Galat ...

Lungoci

La ~30km distanță

11.400 mp teren
f.s. 67 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

300.000 €
6.90 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 43,500mp, comuna C ...

Chiscani

La ~30km distanță

43.500 mp teren
f.s. 74 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

166.400 €
6,400.00 € / mp

TEREN AGRICOL!

Râmnicelu

La ~30km distanță

26 mp teren
Extravilan
Agricol