Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
6

35.500 €
15.48 € / mp

De vânzare teren intravilan în locali ...

Sita Buzăului

2.293 mp teren
Intravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
8

350.000 €
16.02 € / mp

De vânzare teren intravilan în locali ...

Scrădoasa

La ~5km distanță

21.846 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
4

35.900 €
29.67 € / mp

De vânzare teren partial intravilan î ...

Întorsura Buzăului

La ~5km distanță

1.210 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
7

14.900 €
6.71 € / mp

De vânzare teren partial intravilan î ...

Întorsura Buzăului

La ~5km distanță

2.220 mp teren
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
9

16.900 €
4.97 € / mp

De vânzare teren extravilan loc. Săr& ...

Sărămaș

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

24.900 €
3.82 € / mp

De vânzare teren extravilan în S&#259 ...

Sărămaș

La ~5km distanță

6.519 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
12

31.000 €
5.96 € / mp

De vânzare teren extravilan în locali ...

Brădet

La ~5km distanță

5.204 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
8

52.500 €
12.15 € / mp

De vânzare teren partial intravilan î ...

Crasna

La ~10km distanță

4.320 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

22.000 €
4 € / mp

Teren Extravilan de Vanzare

Lisnău-Vale

La ~15km distanță

5.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

42.000 €
6 € / mp

TEREN extravilan- 6 E/MP- CU PLANTATIE DE TRAND ...

Teliu

La ~20km distanță

7.000 mp teren
f.s. 25.39999961853 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
7

44.170 €
0.70 € / mp

De vânzare 8 parcele de teren extravilan & ...

Măgheruș

La ~20km distanță

63.100 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
10

32.600 €
14.73 € / mp

Teren intravilan, pe 2.213 mp, in Aninoasa, Cov ...

Aninoasa

La ~20km distanță

2.213 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

16.500 €
22 € / mp

OPORTUNITATE EXCELENTA-de vanzare teren intravi ...

Comandău

La ~20km distanță

750 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
1

78.000 €
20 € / mp

OPORTUNITATE INVESTIE- de vânzare TEREN INTRAV ...

Comandău

La ~20km distanță

3.900 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
9

69.900 €
12.05 € / mp

Teren 5.800 mp Purcareni curent, gaz, apă / Str ...

Purcăreni

La ~20km distanță

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
10

8.900 €
10.91 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Le&#53 ...

Leț

La ~25km distanță

816 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
5

25.000 €
2.50 € / mp

Carpinis, 10000mp-arabil, 25000euro

Cărpiniș

La ~25km distanță

10.000 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

354.660 €
6.90 € / mp

Teren intravilan de vânzare la 3 km de sen ...

Ozun

La ~25km distanță

51.400 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

79.000 €
2.96 € / mp

Teren extravilan agricol

Ozun

La ~25km distanță

26.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
9

45.000 €
10.61 € / mp

De vânzare teren intravilan în Pachia ...

Covasna

La ~25km distanță

4.242 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

85.250 €
22 € / mp

De vânzare teren intravilan în Covasn ...

Periferie, Covasna

La ~25km distanță

3.875 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
9

88.000 €
6.29 € / mp

Teren 14.000 mp in statiunea Covasna, ideal pen ...

Periferie, Covasna

La ~25km distanță

14.000 mp teren
f.s. 49 m
Extravilan
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

39.800 €
9.48 € / mp

FILM! In areal linistit, acces facil, 4.200 mp ...

Periferie, Covasna

La ~25km distanță

4.200 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

46.992 €
11 € / mp

Teren investiție, 4272 mp , front 27 ml la ...

Vest, Covasna

La ~25km distanță

4.272 mp teren
f.s. 27 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

72.000 €
34.97 € / mp

FILM! Teren pe 2.059 mp, intravilan, in zona de ...

Central, Covasna

La ~25km distanță

2.059 mp teren
f.s. 10 m
Intravilan
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
31

39.200 €
14 € / mp

Poienita 2800mp, Covasna, zona hotel Clermont, ...

Central, Covasna

La ~25km distanță

2.800 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

2.598.400 €
8.00 € / mp

Teren extravilan 32.5 ha - Brasov - Prejmer

Prejmer

La ~25km distanță

325.000 mp teren
f.s. 635 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
6

43.000 €
45.000 €
2.43 € / mp

Comision 0%, teren extravilan Prejmer

Prejmer

La ~25km distanță

17.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

144.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 3600 mp zona Prejmer

Prejmer

La ~25km distanță

3.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
3

59.500 €
5.13 € / mp

Teren 11600 mp, front asfalt DN10

Prejmer

La ~25km distanță

11.600 mp teren
f.s. 28 m
Extravilan
Agricol