Proprietăți unice: 8
Proprietari: 8
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

15.000 €
6 € / mp

Vand 2500mp, teren extravilan arabil

Bod

2.500 mp teren
f.s. 22 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

15.000 €
6 € / mp

Vand teren extravilan

Bod

2.500 mp teren
f.s. 22 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
9

100.000 €
20.41 € / mp

De vanzare

13 Decembrie, Brașov

4.900 mp teren
f.s. 54 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

69.300 €
11 € / mp

teren de vanzare langa lac 6300mp

Tărlungeni

6.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

400.000 €
16 € / mp

Oportunitate investițională–25.000mp teren lâng ...

Exterior Est, Ghimbav

25.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

59.000 €
118 € / mp

Vând Teren intravilan 500 mp Ghimbav (Zona Liva ...

Ghimbav Livadă, Ghimbav

500 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

700.000 €
35 € / mp

2ha cu front la DJ103, Bod – Sanpetru

Bod

20.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

267.500 €
25 € / mp

Teren intravilan Brașov

Triaj, Brașov

10.700 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
2

9.900 €
2.41 € / mp

Pasune de vanzare

Crizbav

La ~10km distanță

4.100 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
7

70.350 €
3 € / mp

teren in zona de ferme

Codlea

La ~10km distanță

23.450 mp teren
f.s. 54 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
10

55.800 €
2 € / mp

Teren ideal ferma, pt dezvoltare agricola, proi ...

Periferie, Codlea

La ~10km distanță

27.900 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol

Agenție

7 luni în urmă
1

150.000 €
15 € / mp

Codlea, 10000 mp, teren industrial, 15 e/mp

Est, Codlea

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
10

14.300 €
13 € / mp

Parcele 1100 mp Pentru Microferme, Grădini ...

Codlea

La ~10km distanță

1.100 mp teren
f.s. 22 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
10

10.500 €
7 € / mp

Teren 1500 mp | Zona Viesez – Codlea | Priveliș ...

Codlea

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
16

169.600 €
16 € / mp

Teren 10.600 mp în Codlea – ideal pentru invest ...

Codlea

La ~10km distanță

10.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

45.000 €
4.50 € / mp

Teren 10,000mp Codlea / DN 1

Nord, Codlea

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

200.000 €
5 € / mp

Teren 40,000mp irigabil Codlea / DJ 112A

Nord-Est, Codlea

La ~10km distanță

40.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
8

315.000 €
14 € / mp

22.500mp oportunitate investitie, teren cu vizi ...

Periferie, Codlea

La ~10km distanță

22.500 mp teren
f.s. 290 m
Extravilan
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

15.000 €
1.78 € / mp

Teren 8439 mp , extravilan Sinca Noua, Brasov

Șinca Nouă

La ~10km distanță

8.439 mp teren
f.s. 14 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

16.500 €
6.22 € / mp

Teren extravilan, zona manastirii Sinca Noua 26 ...

Șinca Nouă

La ~10km distanță

2.652 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

21.000 €
6.16 € / mp

Teren energie pura/zona curata si plina de vibr ...

Șinca Nouă

La ~10km distanță

3.411 mp teren
f.s. 80 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
19

47.000 €
2.49 € / mp

Teren ideal recreere/conectare cu natura/zona F ...

Șinca Nouă

La ~10km distanță

18.860 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
9

20.000 €
4 € / mp

Teren extravilan 5000 mp Sinca Noua

Șinca Nouă

La ~10km distanță

5.000 mp teren
f.s. 70 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

35.000 €
8.02 € / mp

Teren 4,363mp Holbav / COMISION 0%

Holbav

La ~15km distanță

4.363 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
12

27.063 €
29.999 €
4.50 € / mp

Teren Holbav - Holbav 6.014 mp Extravilan

Holbav

La ~15km distanță

6.014 mp teren
f.s. 68 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

264.550 €
5.50 € / mp

Oază de Natură și Potențial ...

Hălchiu

La ~15km distanță

48.100 mp teren
f.s. 239 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

350.000 €
7 € / mp

Teren Halchiu cu deschidere la DJ 112 A

Hălchiu

La ~15km distanță

50.000 mp teren
f.s. 110 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
10

74.900 €
14.98 € / mp

Teren Halchiu 5000 mp cu utilitati si puz

Hălchiu

La ~15km distanță

5.000 mp teren
f.s. 147 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

70.000 €
7 € / mp

TEREN ARABIL HALCHIU-CODLEA

Hălchiu

La ~15km distanță

10.000 mp teren
f.s. 85 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
7

17.500 €
5 € / mp

Teren 3.500 MP | Hălchiu | Jud. Brasov

Hălchiu

La ~15km distanță

3.500 mp teren
Extravilan
Agricol

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri agricole de vânzare în Județul Brașov, direct de la proprietari

Județul Brașov, cunoscut pentru peisajele sale pitorești și oportunitățile de dezvoltare agricolă, oferă o varietate de terenuri agricole disponibile pentru vânzare. Aceste proprietăți sunt listate direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de achiziție. Iată ce trebuie să știi despre piața terenurilor agricole din această zonă:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor agricole este de aproximativ 267.000 euro, cu oferte ce încep de la 134.750 euro și ajung până la 439.100 euro, indicând un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 75.814 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au o dimensiune unică de 10.700 m², ceea ce le face ideale pentru diverse activități agricole.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 8 euro, cu valori ce variază între 2 euro și 25 euro, în funcție de locație și caracteristici.
  • Oferte accesibile: Aproximativ 22% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce poate reprezenta o oportunitate bună pentru investitori.