Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

4 zile în urmă
1

25.000 €
10 € / mp

Teren de vânzare – Comuna Corni, județul Botoșa ...

Nord, Botoșani

2.500 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

15.000 €
7.50 € / mp

Teren cu latura de padure

Periferie, Botoșani

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
1

50.000 €
1.79 € / mp

Teren la Buzeni, com.Baluseni

Periferie, Botoșani

La ~5km distanță

28.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
10

40.000 €
40,000.00 € / mp

Terenuri in Rachiti

Periferie, Botoșani

La ~5km distanță

1 mp teren
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
2

350.000 €
10 € / mp

Teren drept Manastirea Doamnei, deschidere mare

Periferie, Botoșani

La ~5km distanță

35.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

57.000 €
5 € / mp

Teren drept suprafata mare

Central, Botoșani

La ~5km distanță

11.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

86.500 €
5 € / mp

Teren extravilan acces la viitoarea centura zon ...

Periferie, Botoșani

La ~5km distanță

17.300 mp teren
f.s. 21 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

19.500 €
10.99 € / mp

Loc de casa in Manastireni

Central, Botoșani

La ~5km distanță

1.774 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

75.000 €
7.50 € / mp

Teren - Orășeni Deal, Curtești | BOTOȘANI | 10. ...

Orășeni-Deal

La ~10km distanță

10.000 mp teren
f.s. 32 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

130.000 €
130,000.00 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 1.3 ha la asf ...

Cucorăni

La ~10km distanță

1,3 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

26.500 €
4.08 € / mp

Padure la iesire din Cucorani

Cucorăni

La ~10km distanță

6.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

200 €
0.04 € / mp

Vânzare/Donatie

Leorda

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

9.600 €
0.80 € / mp

Vand teren arabil Mitoc com Mitoc jud Botosan ...

Mitoc

La ~20km distanță

12.000 mp teren
f.s. 27 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

15.000 €
1 € / mp

Teren 1,5 ha extravilan , Comuna Braesti / Sat ...

Brăești

La ~20km distanță

15.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

9.000 €
1.41 € / mp

Teren 6400mp extravilan Braesti / Sat Poiana

Poiana (Brăești)

La ~20km distanță

6.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

43.200 €
6 € / mp

Teren 7200mp extravilan VACULESTI

Văculești

La ~25km distanță

7.200 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

44.000 €
7.33 € / mp

Teren intravilan - 6000 mp - Vaculesti

Văculești

La ~25km distanță

6.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

40.000 €
2 € / mp

Teren extravilan 2ha Dorohoi

Central, Dorohoi

La ~30km distanță

20.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
3

35.924 €
7 € / mp

Teren de vanzare in Dorohoi zona de Nord

Nord, Dorohoi

La ~30km distanță

5.132 mp teren
f.s. 120 m
Extravilan