Proprietăți unice: 20
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

200 €
0.04 € / mp

Vânzare/Donatie

Leorda

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 zile în urmă
1

25.000 €
10 € / mp

Teren de vânzare – Comuna Corni, județul Botoșa ...

Nord, Botoșani

2.500 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
3

35.924 €
7 € / mp

Teren de vanzare in Dorohoi zona de Nord

Nord, Dorohoi

5.132 mp teren
f.s. 120 m
Extravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

9.600 €
0.80 € / mp

Vand teren arabil Mitoc com Mitoc jud Botosan ...

Mitoc

12.000 mp teren
f.s. 27 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

44.000 €
7.33 € / mp

Teren intravilan - 6000 mp - Vaculesti

Văculești

6.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

43.200 €
6 € / mp

Teren 7200mp extravilan VACULESTI

Văculești

7.200 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

9.000 €
1.41 € / mp

Teren 6400mp extravilan Braesti / Sat Poiana

Poiana (Brăești)

6.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

15.000 €
1 € / mp

Teren 1,5 ha extravilan , Comuna Braesti / Sat ...

Brăești

15.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

40.000 €
2 € / mp

Teren extravilan 2ha Dorohoi

Central, Dorohoi

20.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
1

50.000 €
1.79 € / mp

Teren la Buzeni, com.Baluseni

Periferie, Botoșani

28.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
4

36.900 €
3.08 € / mp

Teren extravilan 12000 mp- Pădureni-Șendriceni, ...

Pădureni (Șendriceni)

12.000 mp teren
f.s. 41 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
2

350.000 €
10 € / mp

Teren drept Manastirea Doamnei, deschidere mare

Periferie, Botoșani

35.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

57.000 €
5 € / mp

Teren drept suprafata mare

Central, Botoșani

11.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

26.500 €
4.08 € / mp

Padure la iesire din Cucorani

Cucorăni

6.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
10

40.000 €
40,000.00 € / mp

Terenuri in Rachiti

Periferie, Botoșani

1 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

19.500 €
10.99 € / mp

Loc de casa in Manastireni

Central, Botoșani

1.774 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

86.500 €
5 € / mp

Teren extravilan acces la viitoarea centura zon ...

Periferie, Botoșani

17.300 mp teren
f.s. 21 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

130.000 €
130,000.00 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 1.3 ha la asf ...

Cucorăni

1,3 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

15.000 €
7.50 € / mp

Teren cu latura de padure

Periferie, Botoșani

2.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

75.000 €
7.50 € / mp

Teren - Orășeni Deal, Curtești | BOTOȘANI | 10. ...

Orășeni-Deal

10.000 mp teren
f.s. 32 m
Extravilan
Agricol

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri agricole de vânzare în Județul Botoșani

Județul Botoșani, situat în nord-estul României, este cunoscut pentru peisajele sale naturale și agricultura diversificată. Această zonă oferă oportunități excelente pentru investitori și agricultori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor agricole, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor agricole este de aproximativ 43.000 euro, cu oferte ce încep de la 9.600 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 69.501 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 5 euro, cu valori care variază între 1 euro și 33 euro, în funcție de locație și caracteristicile terenului.
  • Accesibilitate: Aproximativ 43% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru cei care doresc să investească în agricultură.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 29 de zile, indicând o piață activă.

Județul Botoșani reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri agricole la prețuri accesibile, cu un potențial semnificativ de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Descoperă acum terenurile agricole disponibile în Botoșani!