Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Bancă
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

28.983 €
13.68 € / mp

Teren intravilan 2.119 mp, BIHOR, PALEU

Paleu

2.119 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
3

25.000 €
18.68 € / mp

De vânzare teren extravilan, 1.338mp, strada De ...

Paleu

1.338 mp teren
f.s. 12.829999923706 m
Extravilan
Agricol
Bancă

9 luni în urmă

36.000 €
3.89 € / mp

Teren agricol extravilan de 9246 mp, în Paleu

Paleu

9.246 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

34.800 €
6 € / mp

Teren extravilan ca Investitie, 5800 mp, Uilea ...

Uileacu de Munte

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 zile în urmă
6

22.800 €
26.82 € / mp

Teren intravilan Saldabagiu de Munte 850 mp

Săldăbagiu de Munte

La ~5km distanță

850 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

29.800 €
19.87 € / mp

Teren intravilan Cetariu 1500 mp

Cetariu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
f.s. 16.5 m
Intravilan
Agricol

Agenție

4 zile în urmă
3

64.800 €
12.96 € / mp

Teren intravilan Cetariu 5000 mp

Cetariu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
2

84.700 €
14.86 € / mp

Teren pentru constructii de interes agricol sau ...

Biharia

La ~5km distanță

5.700 mp teren
f.s. 105 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
6

155.000 €
8.76 € / mp

Teren extravilan 17700mp Biharia

Biharia

La ~5km distanță

17.700 mp teren
f.s. 65 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

299.500 €
18.00 € / mp

Teren cu suprafata de 16640 mp, Biharia,Bihor V ...

Biharia

La ~5km distanță

16.640 mp teren
f.s. 45 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

288.000 €
18 € / mp

Teren extravilan de vanzare, Biharia 1,6 hectar ...

Biharia

La ~5km distanță

16.000 mp teren
f.s. 68.699996948242 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

180.000 €
18 € / mp

Teren extravilan de vanzare, Biharia 1 hectar, ...

Biharia

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
6

175.000 €
3.50 € / mp

Teren extravilan pentru balastiera Biharia

Biharia

La ~5km distanță

50.000 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

120.000 €
46.15 € / mp

Teren panoramic pe dealul Doja, Oradea, Bihor

Dealuri Oradea, Oradea

La ~5km distanță

2.600 mp teren
f.s. 24 m
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
4

337.000 €
44.96 € / mp

Vânzare- Teren Extravilan- 7496 MP , Calea ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

7.496 mp teren
f.s. 38 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

28.500 €
11.35 € / mp

Teren extravilan de vanzare, zona Episcopia, O ...

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

2.511 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
5

46.000 €
4.48 € / mp

Teren 10233 mp extravilan Episcopia Oradea

Exterior Nord, Oradea

La ~5km distanță

10.233 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.704.212 €
1.408.440 €
87.85 € / mp

Teren 19,400mp Oradea / Calea Borsului/zona Com ...

Est, Oradea

La ~5km distanță

19.400 mp teren
f.s. 361 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

53.082 €
18 € / mp

Teren de vanzare, zona dealuri Episcopia, Orade ...

Episcopia Bihorului, Oradea

La ~5km distanță

2.949 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

144.600 €
30 € / mp

Teren Extravilan de Vanzare, zona Episcopia, Or ...

Episcopia Bihorului, Oradea

La ~5km distanță

4.820 mp teren
f.s. 22.440000534058 m
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 144,600 € și 152.880 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

99.144 €
18 € / mp

Teren de vanzare, zona dealuri Episcopia, Orade ...

Episcopia Bihorului, Oradea

La ~5km distanță

5.508 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

62.000 €
13.90 € / mp

Teren cu acces facil și priveliște panoramică î ...

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

4.460 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

51.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 3400mp de vânzare la Sântion

Sântion

La ~10km distanță

3.400 mp teren
f.s. 14 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

45.000 €
15 € / mp

Teren extravilan 3000mp de vânzare la Sântion

Sântion

La ~10km distanță

3.000 mp teren
f.s. 13 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

285.000 €
50 € / mp

Teren 5,700mp Santion / None

Sântion

La ~10km distanță

5.700 mp teren
f.s. 28 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

62.100 €
4.50 € / mp

Teren extravilan, front stradal generos si posi ...

Satu Nou

La ~10km distanță

13.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

190.000 €
8.80 € / mp

Teren 21600 mp Biharia/ Satu Nou

Satu Nou

La ~10km distanță

21.600 mp teren
f.s. 56 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
6

95 €
0 € / mp

Oportunitate de investitie pentru dezvoltatori, ...

Centura, Oradea

La ~10km distanță

19.600 mp teren
f.s. 92.879997253418 m
Intravilan
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

1.103.000 €
140.19 € / mp

Teren 7,868mp, Aeroportul Oradea / DN E71/viito ...

Calea Aradului, Oradea

La ~10km distanță

7.868 mp teren
f.s. 65 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

250.000 €
11.81 € / mp

Teren 21,177mp Santaul Mic / Strada -

Santăul Mic

La ~10km distanță

21.177 mp teren
f.s. 23 m
Extravilan
Agricol