Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

25.000 €
12,500.00 € / mp

Vând teren intravilan în Dofteana, județul Bacă ...

Dofteana

2,04 mp teren
Intravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
8

40.000 €
8.33 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Tg Trotus

Târgu Trotuș

La ~15km distanță

4.800 mp teren
f.s. 134.13999938965 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
8

40.000 €
8.33 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Tg Trotus

Târgu Trotuș

La ~15km distanță

4.800 mp teren
f.s. 134.13999938965 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

200.000 €
21.41 € / mp

Teren intravilan de vanzare in cartierul Andre ...

Central, Onești

La ~20km distanță

9.342,74 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

200.000 €
21.41 € / mp

Teren intravilan de vanzare in cartierul Andre ...

Central, Onești

La ~20km distanță

9.342,74 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol