Ponor
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

6 luni în urmă
7

70.690 €
9.96 € / mp

2 parcele de 4265 mp 2804 mp extravilan Transap ...

Ponor

7.096 mp teren
f.s. 26 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
5

53.900 €
16.98 € / mp

Teren cu potențial turistic I 3200 MP | TransAp ...

Râmeț

La ~10km distanță

3.174 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
16

715.000 €
725.000 €
6.11 € / mp

Fabulos Oferta imbatabila teren pe Transapusean ...

Râmeț

La ~10km distanță

117.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

174.600 €
210.000 €
19.40 € / mp

Teren 9000 mp+ platforma betonata 630 mp, Rimet ...

Rimetea

La ~15km distanță

9.000 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
8

91.000 €
10 € / mp

Teren agricol | La sosea | 9100 mp | 40 ml desc ...

Galda de Jos

La ~25km distanță

9.100 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

34.800 €
4 € / mp

Teren 8,700mp Aiud / Strada Paltinis COMISION 0 ...

Exterior Vest, Aiud

La ~25km distanță

8.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

34.800 €
6 € / mp

Teren 5,800mp Aiud / Strada Abrudului COMISION ...

Exterior Vest, Aiud

La ~25km distanță

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

5 luni în urmă
2

62.346 €
10.75 € / mp

Teren ALBA, AIUD

Nord, Aiud

La ~25km distanță

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

5 luni în urmă
6

49.198 €
16.40 € / mp

Teren, 3.000 mp ALBA, AIUD

Aiud

La ~25km distanță

3.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

28.900 €
17 € / mp

Teren de vanzare, 1700 mp, utilitati in zona, A ...

Ampoița

La ~25km distanță

1.700 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

30.000 €
20 € / mp

Teren 1.500 mp, intravilan, deschidere 15 ml, A ...

Ampoița

La ~25km distanță

1.500 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

18.530 €
17 € / mp

Teren de vanzare, extravilan, 1.090 mp, deschid ...

Ampoița

La ~25km distanță

1.090 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

48.000 €
30 € / mp

Teren intravilan, 1600 mp, utilitati in zona, A ...

Ampoița

La ~25km distanță

1.600 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

20.000 €
19.96 € / mp

Teren extravilan, 1.002 mp, front de 25 ml, Amp ...

Ampoița

La ~25km distanță

1.002 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

30.000 €
27.000 €
16.22 € / mp

Un colt de rai in Apuseni I viața ca pe vremuri

Bistra

La ~25km distanță

1.850 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

18.000 €
6.92 € / mp

Teren extravilan în comuna Iara, jud. Cluj!

Iara

La ~25km distanță

2.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

42.000 €
1.87 € / mp

Vând pădure Fag și Stejar peste 120 de ani

Moldovenești

La ~25km distanță

22.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

22.575 €
15 € / mp

Teren intravilan Muntele Bocului | Panorama sup ...

Muntele Bocului

La ~25km distanță

1.505 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

193.500 €
9 € / mp

21.500 mp de teren cu privelisti superbe in Val ...

Valea Agrișului

La ~25km distanță

21.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

44.660 €
7.70 € / mp

Teren extravilan, 5800 mp, Santimbru

Sântimbru

La ~30km distanță

5.800 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

14.000 €
7.49 € / mp

Teren extravilan, 1868 mp, Santimbru

Sântimbru

La ~30km distanță

1.868 mp teren
f.s. 13 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

65.000 €
10.40 € / mp

Teren extravilan | Agricol | De vanzare | 6250 ...

Sântimbru

La ~30km distanță

6.250 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
3

15.302 €
3.35 € / mp

Teren extravilan 4.570 mp Barabant, zona 4 Podu ...

Bărăbanț

La ~30km distanță

4.570 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
3

60.000 €
12 € / mp

Teren de vânzare Alba Iulia, Barabant

Bărăbanț

La ~30km distanță

5.000 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

28.000 €
10 € / mp

Teren 2800 mp, Galtiu, comuna Santimbru

Galtiu

La ~30km distanță

2.800 mp teren
f.s. 47 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

85.000 €
8.50 € / mp

Teren intravilan Bădeni, central

Bădeni

La ~30km distanță

10.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

48.000 €
109.59 € / mp

Teren, 438 mp, Toate Utilitatile, Zona Micesti

Micești, Alba Iulia

La ~30km distanță

438 mp teren
Agricol