Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
11

23.000 €
3.64 € / mp

Teren extravilan 6.322 mp, împrejmuit, aproape ...

Central, Cugir

6.322 mp teren
f.s. 24 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
3

63.200 €
4 € / mp

Teren extravilan de vanzare in suprafata de 158 ...

Săliștea

La ~10km distanță

15.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
3

33.000 €
2.09 € / mp

Teren extravilan | Agricol | 15800 mp | 45 ml d ...

Tărtăria

La ~10km distanță

15.800 mp teren
f.s. 45 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
3 € / mp

Teren extravilan | Agricol | 15000 mp | 40ml de ...

Aurel Vlaicu

La ~10km distanță

15.000 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

150.300 €
29.94 € / mp

Teren 5.020 mp în Petrești – Zonă cu potențial ...

Petrești

La ~20km distanță

5.020 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
10

49.000 €
1.78 € / mp

Teren superb in zona Geoagiu, Hunedoara

Geoagiu-Băi

La ~20km distanță

27.500 mp teren
f.s. 200 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
2

62.000 €
6.20 € / mp

Teren intravilan | 10000 mp | 36 ml deschidere ...

Vințu de Jos

La ~20km distanță

10.000 mp teren
f.s. 36 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

50.000 €
12.82 € / mp

Teren de vânzare extravilan sebeș zona salane

Sud, Sebeș

La ~20km distanță

3.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

232.000 €
40 € / mp

Teren 5.800 mp Petrești (Sebeș) – casă / invest ...

Central, Sebeș

La ~20km distanță

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

37.500 €
12.50 € / mp

Teren extravilan la munte zona Loman!

Exterior Nord, Sebeș

La ~20km distanță

3.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

38.000 €
2.02 € / mp

Teren agricol 18.800 mp în Crișeni, lângă Vurpă ...

Crișeni

La ~25km distanță

18.800 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
10

27.000 €
9.88 € / mp

Teren de vânzare în zona montană a județului Al ...

Tău Bistra

La ~25km distanță

2.733 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
7.35 € / mp

Teren extravilan | 3400 mp | Paclisa | Alba Iul ...

Pâclișa

La ~25km distanță

3.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
8

12.000 €
8.57 € / mp

Teren extravilan | De vanzare | 1400 mp | 13 ml ...

Pâclișa

La ~25km distanță

1.400 mp teren
f.s. 13 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

38.400 €
24 € / mp

TEREN INTRAVILAN 1600 mp - OARDA

Oarda

La ~25km distanță

1.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

44.000 €
16.92 € / mp

Teren extravilan | De vanzare | 2600 mp | 13.7 ...

Partoș, Alba Iulia

La ~30km distanță

2.600 mp teren
f.s. 13.710000038147 m
Extravilan
Agricol