Proprietar
Proprietăți unice: 24
Proprietari: 4
Agenție

6 zile în urmă
5

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 100 mp, Ultracentral, Pi ...

P-ța Unirii, Timișoara

100 mp utili
1910
Agenție

4 săptămâni în urmă
12

3.026 €
/ lună
2.501 €
7.96 € / mp / lună

OPORTUNITATE UNICA DE INCHIRIERE | KM 0-PIATA U ...

P-ța Unirii, Timișoara

380 mp utili
3E
1920
Agenție

4 săptămâni în urmă
12

2.497 €
/ lună 6.57 € / mp / lună

Spatiu comercial exceptional de inchiriat, in P ...

P-ța Unirii, Timișoara

380 mp utili
1E
1990

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
22

891 €
/ lună 14.14 € / mp / lună

Spațiu Birou - Imobil istoric complet renovat

P-ța Unirii, Timișoara

63,63 mp utili
2E
1839
Agenție

3 luni în urmă
37

3.875 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spatiu comercial în Piața Unirii - 155 mp

P-ța Unirii, Timișoara

155 mp utili
200 mp teren
1E
1948
Agenție

3 luni în urmă
5

1.400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu Comercial - Ultracentral - 1400 euro

P-ța Unirii, Timișoara

70 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

560 €
/ lună 14 € / mp / lună

Birou de inchiriat Piata Unirii, intrare langa ...

P-ța Unirii, Timișoara

40 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
7

798 €
/ lună 14.51 € / mp / lună

De inchiriat spatiu de birouri in cladire istor ...

P-ța Unirii, Timișoara

55 mp
3E
Agenție

10 luni în urmă
11

1.495 €
/ lună
1.236 €
14.51 € / mp / lună

Spațiu Birou - Mansarda Cosy

P-ța Unirii, Timișoara

1 camere
103 mp
1839
2E
Agenție

Mai mult de un an
6

651 €
/ lună 10.33 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 63 mp, zona Piata Unirii ...

P-ța Unirii, Timișoara

63 mp utili
1880
Agenție

Mai mult de un an
7

1.400 €
/ lună 20 € / mp / lună

De inchiriat spatiu pentru salon infrumusetare ...

P-ța Unirii, Timișoara

70 mp utili
3E
1980
Agenție

Mai mult de un an
16

1.200 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

SPATII BIROURI - ZONA P-TA UNIRII

P-ța Unirii, Timișoara

88 mp
1948
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

690 €
/ lună 9.72 € / mp / lună

Spatiu de birouri in Piata Unirii!

P-ța Unirii, Timișoara

71 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

350 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Ofer spatiu de birou 30 mp cu baie in Piata Uni ...

P-ța Unirii, Timișoara

30 mp utili
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

500 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Unirii-Eugen de Savoya birou 2 camere 500 euro

P-ța Unirii, Timișoara

42 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
10

3.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial 350 mp Ultracentral

P-ța Unirii, Timișoara

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

3.000 €
/ lună 19.11 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu 157mp CLUB BAR REST ...

P-ța Unirii, Timișoara

157 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă

390 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu birouri Piata Unirii de inchiriat

P-ța Unirii, Timișoara

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatii birouri si comerciale de inchiriat la Ro ...

P-ța Unirii, Timișoara

900 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

700 €
/ lună 12.73 € / mp / lună

Spatiu birouri in piata unirii

P-ța Unirii, Timișoara

55 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
10

1.278 €
/ lună 18 € / mp / lună

2 spatii in Piata Unirii (84mp si 71mp)

P-ța Unirii, Timișoara

71 mp utili
71 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

1.400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial P-ta Unirii

P-ța Unirii, Timișoara

70 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
9

900 €
/ lună
720 €
11.25 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 80 mp, Ultracentral, Pia ...

P-ța Unirii, Timișoara

80 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

550 €
/ lună
490 €
4.23 € / mp / lună

Spatiu comercial 75 mp.Piata Mocioni(langa bise ...

P-ța Unirii, Timișoara

130 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

901 €
/ lună 16.69 € / mp / lună

Spatiu Comercial Premium in Piata Unirii

Semicentral, Timișoara

La ~5km distanță

54,95 mp utili
2E
1930
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

6.000 €
/ lună 7.29 € / mp / lună

COMISION 0% | Spatiu pretabil pentru diferite a ...

Semicentral, Timișoara

La ~5km distanță

823,5 mp utili
2E
2021
Agenție

Mai mult de un an
10

4.053 €
/ lună
3.350 €
6.05 € / mp / lună

Hala de 670 mp cu birouri 50 mp, Zona Semicent ...

Semicentral, Timișoara

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
1

20.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial, 20 locuri parcare, 2000mp de ...

Semicentral, Timișoara

La ~5km distanță

2.000 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

4.053 €
/ lună
3.350 €
6.05 € / mp / lună

Hala de 670 mp cu birouri 57 mp, Zona Semicent ...

Semicentral, Timișoara

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
4

3.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 500 mp, Zona Semicentral ...

Semicentral, Timișoara

La ~5km distanță

500 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Piața Unirii, Timișoara

Piața Unirii din Timișoara este un loc emblematic, cunoscut pentru arhitectura sa istorică și pentru viața vibrantă de zi cu zi. Această zonă centrală oferă acces facil la transportul public și este ideală pentru afaceri datorită fluxului constant de clienți. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 990 euro, cu oferte ce încep de la 25 euro și ajung până la 3.500 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 88 m², cu cele mai mari având 736 m² și cele mai mici de 40 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 9% dintre oferte sunt cu 2 camere, iar 14% cu 3 sau mai multe camere.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 103 zile, indicând o piață activă.
  • Împrejurimi: Apropierea de atracții turistice, restaurante și cafenele adaugă un plus de valoare zonei, fiind ideală pentru afaceri.

Piața Unirii din Timișoara reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine amplasate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Piața Unirii!