Proprietăți unice: 10
Proprietari: 10
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

5.500 €
/ lună 51.40 € / mp / lună

Spațiu comercial, 0 mp în Girocului

Girocului, Timișoara

107 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

650 €
/ lună 23.21 € / mp / lună

pa?iu pentru panou publicitar zona cu trafic in ...

Girocului, Timișoara

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

1.700 €
/ lună 28.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial cu vad, pe Calea Mar ...

Girocului, Timișoara

60 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

650 €
/ lună 18.57 € / mp / lună

Proprietar inchiriez

Girocului, Timișoara

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

1.700 €
/ lună 5.67 € / mp / lună

Inciriez spa?iu comercial

Girocului, Timișoara

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

59.000 €
/ lună 2,565.22 € / mp / lună

Proprietar VAND sad in girocului langa padurice

Girocului, Timișoara

23 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

1.150 €
/ lună
1.200 €
5.23 € / mp / lună

Inchiriez pe Rebreanu Spatiu Comercial ce detin ...

Girocului, Timișoara

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

900 €
/ lună
700 €
0.69 € / mp / lună

Inchiriez pe Rebreanu , Spatiu Comercial ,

Girocului, Timișoara

1.300 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 900 € și 1.150 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

96 €
/ lună 7.38 € / mp / lună

Spatii depozitare securizate in containere meta ...

Girocului, Timișoara

13 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

De inchiriat

Girocului, Timișoara

50 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
11

150 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Inchiriez cabinet medical, de psihologie, masaj ...

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

270.000 €
/ lună 290.32 € / mp / lună

Vand teren pe Strada Boema, zona Braytim, Timis ...

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

930 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

2.200 €
/ lună 6.11 € / mp / lună

Spa?iu Comercial de vanzare

Ciarda Roșie, Timișoara

La ~5km distanță

360 mp utili

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

De inchiriat spatiu pentru birouri, depozitare, ...

Fratelia, Timișoara

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

500.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren in Timisoara

Rudicica

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

130.000 €
/ lună 206.35 € / mp / lună

Teren construire casa cartierul Florilor

Rudicica

La ~5km distanță

630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

96 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Inchiriez teren/container maritim in zona brayt ...

Rudicica

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

120.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

teren extravilan Giroc

Rudicica

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

2.620 €
/ lună 5 € / mp / lună

vand sau inchiriez Depozit nou 524 MP, Timisoar ...

Giroc

La ~5km distanță

524 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

95.000 €
/ lună 125 € / mp / lună

Direct de la proprietar - Teren intravilan de v ...

Giroc

La ~5km distanță

760 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

66.000 €
/ lună 3.98 € / mp / lună

Teren Giroc 16600 mp, investitie, comision 0%

Giroc

La ~5km distanță

16.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez cabinet stomatologic

Giroc

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

103.000 €
/ lună 226.87 € / mp / lună

Teren / Parcela Giroc cu autorizatie constructi ...

Giroc

La ~5km distanță

454 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

100.000 €
/ lună 169.20 € / mp / lună

TEREN CASA GIROC 591 mp (P+1E+M) super oferta!

Giroc

La ~5km distanță

591 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

23 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de 12 100 mp, FS=124 ml in Giroc

Giroc

La ~5km distanță

12.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.120.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren extravilan, Giroc

Giroc

La ~5km distanță

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

1.100 €
/ lună 10.48 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, C. Urseni - vizi ...

Giroc

La ~5km distanță

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

600 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriez hala destinata service auto

Steaua, Timișoara

La ~5km distanță

8.000 mp utili
8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

2.500 €
/ lună 4.55 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu depozitare hala industriala st ...

Steaua, Timișoara

La ~5km distanță

550 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

45.990 €
/ lună 70.65 € / mp / lună

Parcela 651mp - intravilan - Poligonului - Chis ...

Chișoda

La ~5km distanță

651 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Girocului, Timișoara

Girocului, un cartier din Timișoara, oferă o varietate de spații comerciale, fiind o zonă accesibilă și bine conectată. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.200 euro, cu oferte ce încep de la 300 euro și ajung până la 5.500 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 150 m², cu cele mai mari având 1.300 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 30% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face zona atractivă pentru antreprenori.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 9 euro, cu valori variind între 1 euro și 51 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 91 de zile, indicând o piață activă.

Girocului este o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat direct de la proprietari, oferind oportunități diverse pentru afaceri. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!