Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
7

500 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Închiriez Teren Industrial 9.335 mp – Teliu, Br ...

Teliu

9.335 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
13

64.900 €
/ lună 37.54 € / mp / lună

Teren intravilan 1.729 mp + hala partial demola ...

Teliu

1.729 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

500 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez Teren Industrial 9.335 mp Teliu, Bra? ...

Teliu

9.335 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.600 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial Teliu

Teliu

320 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
8

50.000 €
/ lună 10.98 € / mp / lună

FILM! 4.554 mp intravilan, PUZ: locuinta,afacer ...

Mărcuș

La ~5km distanță

4.554 mp teren
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
18

20.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren EXTRAVILAN | 4,000mp Stupinii Prejmerului ...

Lunca Mărcușului

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

40.000 €
/ lună 6.95 € / mp / lună

Teren de vanzare

Dobârlău

La ~5km distanță

1 camere
5.755 mp teren

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

27.000 €
/ lună 54 € / mp / lună

Teren Intravilan 500 mp I Constructie + Utilita ...

Lunca Mărcușului

La ~5km distanță

500 mp teren
1E
Agenție

4 luni în urmă
6

25.000 €
/ lună 4.85 € / mp / lună

Teren de vanzare in Lunca Marcusului!

Lunca Mărcușului

La ~5km distanță

5.155 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

60.000 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Dobârlău

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
18

3.800 €
/ lună 4.59 € / mp / lună

Inchiriere hala industriala, Parc Prejmer, Bras ...

Prejmer

La ~5km distanță

Agenție

8 luni în urmă
5

8.712 €
/ lună
7.200 €
5.45 € / mp / lună

SPATIU INDUSTRIAL PRODUCTIE - PREJMER

Prejmer

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

2.000 €
/ lună

Inchiriez teren 3600 mp, Prejmer

Prejmer

La ~5km distanță

Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
15

2.990 €
/ lună 3.61 € / mp / lună

Inchiriere hala industriala Parc industrial, Br ...

Prejmer

La ~5km distanță

Agenție

7 luni în urmă
11

4.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Hala de inchiriat, acces TIR, Lunca Calnicului, ...

Prejmer

La ~5km distanță

2.000 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

119.000 €
/ lună 23.80 € / mp / lună

Teren Intravilan 5.000 mp Prejmer - Strada Preo ...

Prejmer

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

29.500 €
/ lună 45.38 € / mp / lună

Teren ingradit cu utilitati trase in fata teren ...

Prejmer

La ~5km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

2.598.400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren Strategic 32.5 Ha|Direct la Nod Autostrad ...

Prejmer

La ~5km distanță

324.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

215.600 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren intravilan Prejmer

Prejmer

La ~5km distanță

4.400 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
15

550 €
/ lună 19.64 € / mp / lună

Spa?iu Comercial Premium vis-a-vis Pia?a Astra, ...

Prejmer

La ~5km distanță

28 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
15

465.000 €
/ lună 775 € / mp / lună

Hala 599 mp - Acces facil - Prejmer - Investiti ...

Prejmer

La ~5km distanță

600 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

55.000 €
/ lună 58.08 € / mp / lună

Teren 947 mp in Prejmer Proiect autorizat P+E

Prejmer

La ~5km distanță

947 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
24

3.627 €
/ lună
2.998 €
6.09 € / mp / lună

Hala industrial596 mp, prima inchiriere, Parc I ...

Prejmer

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
25

1.650 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Hala industriala 300 mp Parc Industrial Prejmer ...

Prejmer

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
17

3.503 €
/ lună 4.23 € / mp / lună

Inchiriere hala industriala Parc Industrial, Br ...

Prejmer

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
4

79.000 €
/ lună
85.000 €
14.36 € / mp / lună

Lot de teren generos in zona linistita si usor ...

Stupinii Prejmerului

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

980.000 €
/ lună 408.33 € / mp / lună

Hala multifunctionala de , Prejmer, Brasov

Prejmer

La ~5km distanță

2.400 mp utili
Agenție

2 luni în urmă

2.500 €
/ lună 1.79 € / mp / lună

Hala multifunctionala, Prejmer, Central

Prejmer

La ~5km distanță

1.400 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

2.500 €
/ lună 1.79 € / mp / lună

Hala multifunctionala, Prejmer, Central

Prejmer

La ~5km distanță

1.400 mp utili
2000
Agenție

2 luni în urmă
8

980.000 €
/ lună 408.33 € / mp / lună

Hala multifunctionala de , Prejmer, Brasov

Prejmer

La ~5km distanță

2.400 mp utili