Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

16 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De vanzare Teren Intravilan

Central, Tășnad

1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
4

37.000 €
/ lună 8.04 € / mp / lună

Teren cu pomi fructiferi , vie si loc de casa

Central, Tășnad

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

9.500 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Teren agricol Santau 3,32ha

Santău

La ~5km distanță

33.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

9.500 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Teren agricol Santau 3,32ha

Santău

La ~5km distanță

33.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

90.000 €
/ lună 0.95 € / mp / lună

Teren extravilan (arabil) de vanzare

Săcășeni

La ~10km distanță

94.795 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

90.000 €
/ lună 0.95 € / mp / lună

Teren extravilan (arabil) de vanzare

Săcășeni

La ~10km distanță

94.795 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

133.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren soseaua Stefan cel Mare

Pădureni

La ~15km distanță

1.330 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

65 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Parcele teren pentru proiecte Miroslava / Valea ...

Pădureni

La ~15km distanță

1.500 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

65 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Parcela 2637 mp Miroslava (Valea Lupului - Dede ...

Pădureni

La ~15km distanță

2.637 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 65 € și 80 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere teren amenajat vis-a-vis de Metro Ia ...

Pădureni

La ~15km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

250.000 €
/ lună 115.74 € / mp / lună

Teren intravilan 2.160 mp - Zeelandia/Turbolide ...

Pădureni

La ~15km distanță

2.160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

27.000 €
/ lună 66.83 € / mp / lună

Teren de vanzare Padureni, langa Timisoara

Pădureni

La ~15km distanță

404 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriem spatiu

Pădureni

La ~15km distanță

3.500 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

359.990 €
/ lună 18.00 € / mp / lună

Teren intravilan 2 hectare in Padureni oportuni ...

Pădureni

La ~15km distanță

20.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

23.000 €
/ lună 2.30 € / mp / lună

RECO teren Viisoara

Viișoara

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

90.000 €
/ lună 33.96 € / mp / lună

Teren intravilan investitie Padureni, 2 frontur ...

Pădureni

La ~15km distanță

2.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere teren amenajat vis-a-vis de Metro Ia ...

Pădureni

La ~15km distanță

1.100 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

209.000 €
/ lună 18.02 € / mp / lună

Teren intravilan 11600mp,drum asfaltat, situat ...

Pădureni

La ~15km distanță

11.597 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

18.500 €
/ lună 26.43 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Carei

La ~25km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

750 €
/ lună 7.21 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Carei

La ~25km distanță

104 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

24.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren 1500 mp intravilan comuna Sarmasag

Șărmășag

La ~25km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

11.000 €
/ lună 11.80 € / mp / lună

Teren cu cabana sarmasag

Șărmășag

La ~25km distanță

932 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

140.000 €
/ lună
150.000 €
70 € / mp / lună

Vand teren intravilan, pe strada Padurii, zona ...

Central, Marghita

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

110.000 €
/ lună 0.79 € / mp / lună

Teren Padure 14 hectare

Central, Marghita

La ~25km distanță

140.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

191 €
/ lună 12.73 € / mp / lună

Spa?iu comercial

Central, Marghita

La ~25km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

30.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Loc de casa Marghita

Central, Marghita

La ~25km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

11.500 €
/ lună 9.58 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1200mp

Uileacu Șimleului

La ~25km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

17.500 €
/ lună 2.36 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Zăuan

La ~30km distanță

7.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

16.000 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren imprejmuit 6,40 ha

Socond

La ~30km distanță

164.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

250 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Dacia

La ~30km distanță

21 mp utili