Proprietar
Proprietăți unice: 13
Proprietari: 4
Agenție

3 luni în urmă
10

1.504 €
/ lună 3.38 € / mp / lună

Imobil de închiriat în Târgu Sec ...

Central, Târgu Secuiesc

445 mp
Agenție

4 luni în urmă
8

200 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

De închiriat spațiu comercial în ...

Târgu Secuiesc

30 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
9

5.000 €
/ lună

Hală industrială nou construită ...

Târgu Secuiesc

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
19

9.920 €
/ lună 8 € / mp / lună

FILM! Spatii Comerciale! Descoperiti oportunita ...

Central, Târgu Secuiesc

1.240 mp utili
1E
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

44.000 €
/ lună 1.57 € / mp / lună

Teren extravilan

Central, Târgu Secuiesc

28.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

215.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 4300 mp, front dub ...

Central, Târgu Secuiesc

4.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

380 €
/ lună 7.60 € / mp / lună

Spa?iu cu 2 camere de inchiriat in Targu Secuie ...

Central, Târgu Secuiesc

50 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

40.000 €
/ lună
40 €
20 € / mp / lună

Parcele De Vanzare, Pe Malul Raului Basca, Coma ...

Central, Târgu Secuiesc

2.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

113.900 €
/ lună 32.54 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare in Targu Secuiesc!

Central, Târgu Secuiesc

3.500 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
8

68.000 €
/ lună 31.76 € / mp / lună

FILM! 2.200 mp, teren intravilan de vanzare in ...

Central, Târgu Secuiesc

2.141 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

9 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?iu comercial in ora?ul Targu Secuiesc - zon ...

Târgu Secuiesc

1.240 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

8 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Târgu Secuiesc

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

400 €
/ lună 7.84 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial

Târgu Secuiesc

51 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
8

50.000 €
/ lună 25.47 € / mp / lună

FILM! 2.000 mp teren intravilan, cu utilitati, ...

Catalina

La ~5km distanță

1.963 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

25.900 €
/ lună
28.000 €
64.75 € / mp / lună

Teren Balvanjios

Catalina

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

150.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

FILM! 5.000 mp teren, la marginea orasului Targ ...

Sânzieni

La ~5km distanță

5.000 mp teren

Agenție

10 luni în urmă
10

176.000 €
/ lună 22 € / mp / lună

FILM!Potential rezidential investitional: 8.000 ...

Sânzieni

La ~5km distanță

8.000 mp teren
2E
Agenție

8 luni în urmă
7

27.000 €
/ lună 36.44 € / mp / lună

Teren intravilan, aliniament apreciabil, 741mp, ...

Sânzieni

La ~5km distanță

741 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

60.000 €
/ lună 58.14 € / mp / lună

Teren roditor de peste 1.000mp cu casa traditio ...

Sânzieni

La ~5km distanță

1.032 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

29.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Teren extravilan in inima naturii

Sânzieni

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
14

45.000 €
/ lună 66.18 € / mp / lună

FILM! Terenuri intravilane de 680mp de vanzare, ...

Imeni

La ~5km distanță

680 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

83.900 €
/ lună 55.56 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Ruseni (Targu Se ...

Lunga

La ~5km distanță

1.510 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
7

51.900 €
/ lună 14.42 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Catrusa!

Poian

La ~10km distanță

3.600 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
8

55.000 €
/ lună 11.46 € / mp / lună

FILM! Teren extravilan, Ojdula, 4.800 mp, zona ...

Ojdula

La ~10km distanță

4.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

50.000 €
/ lună 8.62 € / mp / lună

In notabil areal, teren extravilan pe 5.800 mp, ...

Ojdula

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

390.000 €
/ lună 684.21 € / mp / lună

FILM! Recomandat sectiunea industrial productie ...

Ghelința

La ~10km distanță

570 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
18

320.000 €
/ lună 561.40 € / mp / lună

FILM! Recomandat sectiunea industrial productie ...

Ghelința

La ~10km distanță

570 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
18

390.000 €
/ lună 684.21 € / mp / lună

FILM! Recomandat sectiunea industrial productie ...

Ghelința

La ~10km distanță

570 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă

320.000 €
/ lună 561.40 € / mp / lună

FILM! Recomandat sectiunea industrial productie ...

Ghelința

La ~10km distanță

570 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

320.000 €
/ lună 561.40 € / mp / lună

FILM! Recomandat sectiunea comercial productie ...

Ghelința

La ~10km distanță

570 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Târgu Secuiesc, Județul Covasna

Târgu Secuiesc, o localitate pitorească din Județul Covasna, oferă oportunități excelente pentru afaceri datorită accesibilității și atmosferei prietenoase. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 350 euro, cu oferte ce încep de la 200 euro și pot ajunge până la 9.920 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 52 m², cu cele mai mici având 30 m² și cele mai mari atingând 1.240 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, cu valori ce variază între 5 și 8 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 43% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 66 de zile, indicând o piață activă.

Târgu Secuiesc reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Târgu Secuiesc!