Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

215.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 4300 mp, front dub ...

Central, Târgu Secuiesc

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

9 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?iu comercial in ora?ul Targu Secuiesc - zon ...

Târgu Secuiesc

1.240 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

8 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Târgu Secuiesc

300 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

400 €
/ lună 7.84 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial

Târgu Secuiesc

51 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
8

200 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

De închiriat spațiu comercial în ...

Târgu Secuiesc

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
9

5.000 €
/ lună

Hală industrială nou construită ...

Târgu Secuiesc

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
10

1.504 €
/ lună 3.38 € / mp / lună

Imobil de închiriat în Târgu Sec ...

Central, Târgu Secuiesc

La ~5km distanță

445 mp

Agenție

4 luni în urmă
6

113.900 €
/ lună 32.54 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare in Targu Secuiesc!

Central, Târgu Secuiesc

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

380 €
/ lună 7.60 € / mp / lună

Spa?iu cu 2 camere de inchiriat in Targu Secuie ...

Central, Târgu Secuiesc

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

40.000 €
/ lună
40 €
20 € / mp / lună

Parcele De Vanzare, Pe Malul Raului Basca, Coma ...

Central, Târgu Secuiesc

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
8

68.000 €
/ lună 31.76 € / mp / lună

FILM! 2.200 mp, teren intravilan de vanzare in ...

Central, Târgu Secuiesc

La ~5km distanță

2.141 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
19

9.920 €
/ lună 8 € / mp / lună

FILM! Spatii Comerciale! Descoperiti oportunita ...

Central, Târgu Secuiesc

La ~5km distanță

1.240 mp utili
1E
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

44.000 €
/ lună 1.57 € / mp / lună

Teren extravilan

Central, Târgu Secuiesc

La ~5km distanță

28.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

25.900 €
/ lună
28.000 €
64.75 € / mp / lună

Teren Balvanjios

Catalina

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

25.900 €
/ lună
28.000 €
64.75 € / mp / lună

Teren Balvanjios

Catalina

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
8

50.000 €
/ lună 25.47 € / mp / lună

FILM! 2.000 mp teren intravilan, cu utilitati, ...

Catalina

La ~5km distanță

1.963 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

150.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

FILM! 5.000 mp teren, la marginea orasului Targ ...

Sânzieni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

176.000 €
/ lună 22 € / mp / lună

FILM!Potential rezidential investitional: 8.000 ...

Sânzieni

La ~5km distanță

8.000 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
4

29.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Teren extravilan in inima naturii

Sânzieni

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
7

27.000 €
/ lună 36.44 € / mp / lună

Teren intravilan, aliniament apreciabil, 741mp, ...

Sânzieni

La ~5km distanță

741 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

60.000 €
/ lună 58.14 € / mp / lună

Teren roditor de peste 1.000mp cu casa traditio ...

Sânzieni

La ~5km distanță

1.032 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
14

45.000 €
/ lună 66.18 € / mp / lună

FILM! Terenuri intravilane de 680mp de vanzare, ...

Imeni

La ~5km distanță

680 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

83.900 €
/ lună 55.56 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Ruseni (Targu Se ...

Lunga

La ~5km distanță

1.510 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
7

51.900 €
/ lună 14.42 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Catrusa!

Poian

La ~10km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

18 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Covasna

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

11 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Ultracentral, Covasna

La ~15km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

25.000 €
/ lună 35.87 € / mp / lună

Teren intravilan Reci jud Covasna proprietar

Reci

La ~25km distanță

697 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

30.000 €
/ lună 34.88 € / mp / lună

Teren 860 metri patrati

Ghidfalău

La ~25km distanță

860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

200.000 €
/ lună 31.12 € / mp / lună

Teren intravilan

Comandău

La ~30km distanță

6.426 mp
6.426 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Trei loturi de teren intravilan in Santionlunca

Sântionlunca

La ~30km distanță

3.620 mp teren