Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
14

6.050 €
/ lună
5.000 €
13.57 € / mp / lună

Slatina central, imobil modern pt clinica, biro ...

Crișan, Slatina

3 camere
446 mp
Parter
2005

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

379 €
/ lună 7.58 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Pia?a (de jos) Fra?i ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

236 €
/ lună 4.72 € / mp / lună

Spatiu comercial situat in Pia?a de jos, Slatin ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

574 €
/ lună 17.94 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial-Ultracentral-Slatin ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

32 mp utili
32 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună
605 €
7.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial 70mp adiacent SuperPROFI Rond ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

70 mp utili
2021
Agenție

9 luni în urmă
14

800 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat Zona Palatul de Justitie

Central, Slatina

La ~5km distanță

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.100 €
/ lună 5.61 € / mp / lună

Fosta cafenea Art Delia Spatiu Comercial Slatin ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

196 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

1.500 €
/ lună 1.36 € / mp / lună

Inchiriere teren 1100 mp cu cladire si 2 garaje ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

1.100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

968 €
/ lună 6.05 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Slatina

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

150 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Slatina

La ~5km distanță

12 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
18

1.500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatii Comerciale disponibile ptr inchiriere SU ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

180 mp utili
1E
Agenție

2 luni în urmă
1

139.000 €
/ lună 165.08 € / mp / lună

Teren de vanzare | Slatina-Parcul Central

Central, Slatina

La ~5km distanță

842 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

65.000 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren Slatina de vanzare -500 m.p. cu PUZ aprob ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

1 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

100 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez/vand spatiu comercial

Ultracentral, Slatina

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

62.000 €
/ lună
65.000 €
124 € / mp / lună

Teren Slatina de vanzare

Central, Slatina

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat sau de vanzare

Exterior Vest, Slatina

La ~5km distanță

84 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

19.613 €
/ lună 35.66 € / mp / lună

Vand teren langa Olt vis-a-vis de Prodecor

Central, Slatina

La ~5km distanță

550 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

52.360 €
/ lună 11 € / mp / lună

SE VINDE teren INTRAVILAN intr-o zona de vis di ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

4.760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.000 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Proprietar vand parcele teren Ranca

Central, Slatina

La ~5km distanță

350 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

5.700.000 €
/ lună 347.75 € / mp / lună

Proprietate exceptionala pentru dezvoltare | 16 ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

16.391 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

300 €
/ lună

hala spatiu de incheria

Central, Slatina

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

5100 mp Intravilan Perieti, Olt

Central, Slatina

La ~5km distanță

5.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

300 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Central, Slatina

La ~5km distanță

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

300 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Inchiriez depozit 54 mp

Central, Slatina

La ~5km distanță

54 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

1.450 €
/ lună 9.01 € / mp / lună

NOU! Sp. comercial de inchiriat ST=186 mp, zona ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

161 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
3

392 €
/ lună 2.67 € / mp / lună

garaj service de incheriat

Central, Slatina

La ~5km distanță

147 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

569 €
/ lună 4.52 € / mp / lună

Depozit Hala de inchiriat

Central, Slatina

La ~5km distanță

126 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

110 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Teren str. Oituz

Central, Slatina

La ~5km distanță

650 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
8

59.328 €
/ lună 4 € / mp / lună

Planul I 14.832 mp Slatina bucla Drum Expres DX ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

14.832 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

52.000 €
/ lună 120.93 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Strehareti, langa lac si ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

430 mp teren