Proprietăți unice: 7
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
20

1.200 €
/ lună 9.60 € / mp / lună

Spa?iu birouri, etaj complet, langa Promenada M ...

Trei Stejari, Sibiu

125 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

290 €
/ lună 4.46 € / mp / lună

Spațiu comercial/depozitare – acces individual!

Trei Stejari, Sibiu

65 mp utili
1960
Agenție

Mai mult de un an
10

11.011 €
/ lună
9.100 €
16.94 € / mp / lună

Spatiu birou 650mp Clasa A+ zona ultracentrala

Trei Stejari, Sibiu

650 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
11

3.680 €
/ lună
3.042 €
15.73 € / mp / lună

Spatiu birou 200mp Clasa A+ zona ultracentrala

Trei Stejari, Sibiu

234 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
14

12.698 €
/ lună 14 € / mp / lună

Birouri clasa A de închiriat în Trei Stejari – ...

Trei Stejari, Sibiu

10 camere
907 mp
Parter / 6
2021
Agenție

1 săptămână în urmă
10

600 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu birouri , cladire noua cu lift, zona Tre ...

Trei Stejari, Sibiu

80 mp utili
2016
Agenție

Mai mult de un an
14

4.600 €
/ lună 13.94 € / mp / lună

Spatiu de birouri, ultramodern, suprafata utila ...

Trei Stejari, Sibiu

330 mp utili
2021

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
9

1.600 €
/ lună 3.02 € / mp / lună

Hala industriala de 530 mp cu spatiu de birour ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

6.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu Comercial Etaj - 500 mp - Showroom - Ser ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

La ~5km distanță

500 mp utili
1E
1980
Agenție

1 lună în urmă
2

1.272 €
/ lună 5.30 € / mp / lună

Spatii disponibile 240,360 sau 600 m,Zona Ind. ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

La ~5km distanță

240 mp utili

Agenție

1 lună în urmă
9

625 €
/ lună 9.62 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Sibiu Stefan Cel ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

La ~5km distanță

65 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
2

47.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Vanzare teren Sibiu intravilan

Ștefan cel Mare, Sibiu

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.100 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Birouri clasa A, 280 mp, str Stefan cel Mare, c ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

La ~5km distanță

280 mp utili
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
1

1.439 €
/ lună 18.22 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Sibiu, Stefan Cel ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

La ~5km distanță

79,99 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
3

199.800 €
/ lună 90.61 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Sibiu, 2205mp, 2 ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

La ~5km distanță

2.205 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

11.600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Cladire Comerciala - 1160 mp - Showroom - Servi ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

La ~5km distanță

1.160 mp utili
1E
1980
Agenție

Mai mult de un an
19

2.998 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Hala depozitare/productie+birouri 545mp, acces ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

La ~5km distanță

545 mp utili
1E
1980
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

4.800 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala industriala 1600mp zona Lazaret str. Dorob ...

Lazaret, Sibiu

La ~5km distanță

Agenție

8 luni în urmă
4

240 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat pretabil firma mica c ...

Lazaret, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
12 mp
Etaj 1 / 1
2000
Agenție

1 lună în urmă
14

1.300 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Spatiu comercial 5 locuri parcare in zona Lazar ...

Lazaret, Sibiu

La ~5km distanță

203 mp utili
2E
2020
Agenție

1 lună în urmă
12

1.473 €
/ lună
1.218 €
7.26 € / mp / lună

Spatiu comercial I 203 mp I Zona Lazaret

Lazaret, Sibiu

La ~5km distanță

203 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
13

4.000 €
/ lună 9.15 € / mp / lună

Pensiune 8 camere un apartament parcare zona La ...

Lazaret, Sibiu

La ~5km distanță

437 mp utili
2010
Agenție

2 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala 200 mp parcari zona Lazaret

Lazaret, Sibiu

La ~5km distanță

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,200 € și 1.300 €
Agenție

3 luni în urmă
10

1.300 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Sibiu, 200mp, parcare, pre ...

Lazaret, Sibiu

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
20

4.000 €
/ lună 9.15 € / mp / lună

Afacere la cheie locatie clasificata turistic 4 ...

Lazaret, Sibiu

La ~5km distanță

437 mp utili
2024
Agenție

3 luni în urmă
4

210.000 €
/ lună 362.07 € / mp / lună

Cartier Lazaret - Teren de casa cu casa 568 mp

Lazaret, Sibiu

La ~5km distanță

580 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

1.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Hala finisata la cheie, 200 mp utili - Zona Laz ...

Lazaret, Sibiu

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

1.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hala industriala-Inchiriere

Lazaret, Sibiu

La ~5km distanță

400 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

243 €
/ lună 20.25 € / mp / lună

Spații de închiriat

Lazaret, Sibiu

La ~5km distanță

Agenție

5 luni în urmă
10

1.300 €
/ lună

Inchiriez hala situata in Lazaret,200m,pretabil ...

Lazaret, Sibiu

La ~5km distanță

1E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Trei Stejari, Sibiu

Trei Stejari, situat în apropierea orașului Sibiu, este o zonă dinamică, ideală pentru afaceri, datorită accesului facil la infrastructura locală și a comunității comerciale active. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 3.400 euro, cu oferte ce încep de la 1.500 euro și pot ajunge până la 12.698 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 200 m², cu cele mai mari având 907 m² și cele mai mici de 50 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 14 euro, cu valori variind între 8 euro și 20 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 25% dintre spațiile comerciale disponibile sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 167 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Trei Stejari reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale bine amplasate și variate ca dimensiune. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Trei Stejari!