Central
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial birou showroom ultracentral vi ...

Ultracentral, Sfântu Gheorghe

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

89.000 €
/ lună 1,034.88 € / mp / lună

Casuta aproape de Sfantu Gheorghe

Central, Sfântu Gheorghe

3 camere
86 mp
86 mp teren
2008
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

70.000 €
/ lună 30.11 € / mp / lună

Teren intravilan construibil utilitati asfalt c ...

Central, Sfântu Gheorghe

2.325 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

120.000 €
/ lună 25.53 € / mp / lună

teren intravilan Sancraiu, 4600 mp de vanzare

Central, Sfântu Gheorghe

2 camere
4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Arenda unui teren de 2000 mp

Central, Sfântu Gheorghe

2.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

30.000 €
/ lună 34.88 € / mp / lună

Teren 860 metri patrati

Ghidfalău

La ~5km distanță

860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Trei loturi de teren intravilan in Santionlunca

Sântionlunca

La ~10km distanță

3.620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan in localitatea Chichis

Chichiș

La ~10km distanță

4.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

25.000 €
/ lună 35.87 € / mp / lună

Teren intravilan Reci jud Covasna proprietar

Reci

La ~10km distanță

697 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

100.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Vand teren intravilan construibil utilitati asf ...

Lunca Calnicului

La ~15km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

70.000 €
/ lună 30.11 € / mp / lună

Vand teren intravilan construibil utilitati dru ...

Lunca Calnicului

La ~15km distanță

2.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

28 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Parcela 1853 m2 in Lunca Calnicului la 14 km de ...

Lunca Calnicului

La ~15km distanță

1.853 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

19.500 €
/ lună
21.000 €
47.33 € / mp / lună

Teren curti constructii

Bod

La ~15km distanță

412 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

31.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren in Bod, Brasov

Bod

La ~15km distanță

620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 ore în urmă
4

31 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Bod 20000mp

Bod

La ~15km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

40.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren Intravilan 800mp / 50 mp Bod-Brasov

Bod

La ~15km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

120.000 €
/ lună 2.40 € / mp / lună

Vand teren 5 ha Feldioara

Feldioara

La ~15km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

38 €
/ lună 0 € / mp / lună

vend teren intravialn cu PUZ,in Bod

Colonia Bod

La ~15km distanță

13.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

2.000 €
/ lună

Inchiriez teren 3600 mp, Prejmer

Prejmer

La ~15km distanță

Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.800.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren intravilan cu o suprafata mare.

Prejmer

La ~15km distanță

100.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

41 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Ultimele 2 terenuri in Stupinii Prejmerului PUZ ...

Stupinii Prejmerului

La ~15km distanță

727 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

16.000 €
/ lună
19.000 €
25.24 € / mp / lună

Teren Prejmer (La Stejari)

Prejmer

La ~15km distanță

634 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
15

70.000 €
/ lună 30.11 € / mp / lună

Vand teren intravilan construibil utilitati asf ...

Prejmer

La ~15km distanță

2.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

2.598.400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren Strategic 32.5 Ha|Direct la Nod Autostrad ...

Prejmer

La ~15km distanță

324.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren comuna Prejmer

Prejmer

La ~15km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

40.000 €
/ lună 6.95 € / mp / lună

Teren de vanzare

Dobârlău

La ~15km distanță

1 camere
5.755 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

60.000 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Dobârlău

La ~15km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

93.000 €
/ lună 93 € / mp / lună

Schimb apartament 2 camere in Brasov cu apartam ...

Hărman

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

345.600 €
/ lună 540 € / mp / lună

Teren intravilan Brasov - Harman - 3840 mp ( 6 ...

Hărman

La ~20km distanță

640 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

13.700 €
/ lună 27.40 € / mp / lună

Teren Harman (parcele) extrevilan, constructii ...

Hărman

La ~20km distanță

500 mp teren