Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

73.000 €
/ lună 40.44 € / mp / lună

Teren extravilan 1.805 mp utilitati la front zo ...

Carpați 2, Satu Mare

1.805 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

3.800 €
/ lună 2.11 € / mp / lună

Vand teren 1.800 mp Alecu Russo zona rezidentia ...

Carpați 2, Satu Mare

1.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

38 €
/ lună

Proprietar dau in chirie parcare pentru masina ...

Carpați 2, Satu Mare

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

100 €
/ lună 2 € / mp / lună

salon de frumusete

Carpați 1, Satu Mare

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.000 €
/ lună 4.74 € / mp / lună

Spatiu comercial Satu Mare, Lucian Blaga

Soarelui, Satu Mare

La ~5km distanță

211 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
16

1.800 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

DE INCHIRIAT spatiu comercial SOARELUI

Soarelui, Satu Mare

La ~5km distanță

140 mp utili

Agenție

1 lună în urmă
17

870 €
/ lună 10 € / mp / lună

Micro 17 | Spatiu comercial - 87 mp pe Independ ...

Micro 17, Satu Mare

La ~5km distanță

87 mp utili
8E
1980
Agenție

1 lună în urmă
1

108.000 €
/ lună 54 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2000 mp, zona Luci ...

Lucian Blaga, Satu Mare

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

160.000 €
/ lună 44.62 € / mp / lună

Lot parcele, PUZ aprobat, 3586 mp, zona Lucian ...

Lucian Blaga, Satu Mare

La ~5km distanță

3.586 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

203.000 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Teren de vanzare oportunitate de investitie zon ...

Lucian Blaga, Satu Mare

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

34.000 €
/ lună 42.50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 800 mp, zona Lucia ...

Lucian Blaga, Satu Mare

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

51.000 €
/ lună 34 € / mp / lună

Teren de vanzare 1500 mp Strada Amatului

Lucian Blaga, Satu Mare

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

475.000 €
/ lună 26.99 € / mp / lună

Teren de vanzare extravilan, 1.76 ha, zona Luci ...

Lucian Blaga, Satu Mare

La ~5km distanță

17.600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

45.000 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

Teren extravilan, zona Lucian Blaga 3300 mp

Lucian Blaga, Satu Mare

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

18.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Vand teren extravilan

Lucian Blaga, Satu Mare

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

58.500 €
/ lună 48.75 € / mp / lună

Vand urgent teren intravilan 12 arii cu proiect ...

Lucian Blaga, Satu Mare

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

2.000.000 €
/ lună 10.87 € / mp / lună

Teren intravilan | 183.990 MP | Zona Lucian Bla ...

Lucian Blaga, Satu Mare

La ~5km distanță

183.990 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

700 €
/ lună 1.75 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 600 mp zona Lucian Blaga

Lucian Blaga, Satu Mare

La ~5km distanță

400 mp utili
Agenție

Ieri
4

120.000 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren extravilan, 5000 mp , zona Lucian Blaga

Lucian Blaga, Satu Mare

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

1.000 €
/ lună 4.72 € / mp / lună

Spatiu comercial 212 mp, vitrina 19 ml, Lucian ...

Lucian Blaga, Satu Mare

La ~5km distanță

212 mp utili
1988
Agenție

2 luni în urmă
13

3.092 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatii comerciale de inchiriat, 773 mp, zona Lu ...

Lucian Blaga, Satu Mare

La ~5km distanță

773 mp utili
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 3,092 € și 3.612 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

310.000 €
/ lună 52.54 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare cu utilitati, 5900m ...

Cloșca, Satu Mare

La ~5km distanță

5.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.100 €
/ lună 4.15 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Cloșca, Satu Mare

La ~5km distanță

265 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

650 €
/ lună 8.13 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat,2 incaperi, 80 mp ...

Cloșca, Satu Mare

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
11

1.051 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

VIDEO | Vad excelent! Spatiu comercial 86 mp + ...

Cloșca, Satu Mare

La ~5km distanță

86 mp utili
4E
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez/vand spatiu comercial in Piata Somes, ...

Someș, Satu Mare

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
1

115.000 €
/ lună 12.23 € / mp / lună

Teren de vanzare , 9400 mp , zona 14 Mai

14 Mai, Satu Mare

La ~5km distanță

9.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

35.000 €
/ lună 124.56 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 281 mp, zona 14 Ma ...

14 Mai, Satu Mare

La ~5km distanță

281 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

220 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

VIDEO - 14 Mai | Teren intravilan 1.001 mp | Re ...

14 Mai, Satu Mare

La ~5km distanță

1.001 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

650 €
/ lună 16.25 € / mp / lună

spatiu comercial str.CAREIULUI

Burdea, Satu Mare

La ~5km distanță

40 mp utili
1960