Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
17

870 €
/ lună 10 € / mp / lună

Micro 17 | Spatiu comercial - 87 mp pe Independ ...

Micro 17, Satu Mare

87 mp utili
8E
1980

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

145.000 €
/ lună
140.000 €
131.82 € / mp / lună

Teren zona Soarelui accept schimb cu casa ofer ...

Soarelui, Satu Mare

La ~5km distanță

2 camere
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

1.800 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

DE INCHIRIAT spatiu comercial SOARELUI

Soarelui, Satu Mare

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.000 €
/ lună 4.74 € / mp / lună

Spatiu comercial Satu Mare, Lucian Blaga

Soarelui, Satu Mare

La ~5km distanță

211 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

100 €
/ lună 2 € / mp / lună

salon de frumusete

Carpați 1, Satu Mare

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

38 €
/ lună

Proprietar dau in chirie parcare pentru masina ...

Carpați 2, Satu Mare

La ~5km distanță

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

73.000 €
/ lună 40.44 € / mp / lună

Teren extravilan 1.805 mp utilitati la front zo ...

Carpați 2, Satu Mare

La ~5km distanță

1.805 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

3.800 €
/ lună 2.11 € / mp / lună

Vand teren 1.800 mp Alecu Russo zona rezidentia ...

Carpați 2, Satu Mare

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

220 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

VIDEO - 14 Mai | Teren intravilan 1.001 mp | Re ...

14 Mai, Satu Mare

La ~5km distanță

1.001 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

115.000 €
/ lună 12.23 € / mp / lună

Teren de vanzare , 9400 mp , zona 14 Mai

14 Mai, Satu Mare

La ~5km distanță

9.400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

35.000 €
/ lună 124.56 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 281 mp, zona 14 Ma ...

14 Mai, Satu Mare

La ~5km distanță

281 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

2.000 €
/ lună 2.11 € / mp / lună

Hala de inchiriat Strada Merilor

Burdea, Satu Mare

La ~5km distanță

950 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

3.750 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hale industriale de inchiriat, 1500-2500 mp, zo ...

Burdea, Satu Mare

La ~5km distanță

1.500 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

650 €
/ lună 16.25 € / mp / lună

spatiu comercial str.CAREIULUI

Burdea, Satu Mare

La ~5km distanță

40 mp utili
1960
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

73.000 €
/ lună 78.49 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 930 mp, zona Semic ...

Semicentral, Satu Mare

La ~5km distanță

930 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

155.000 €
/ lună 64.58 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2400 mp, Titulescu

Semicentral, Satu Mare

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
1

48.738 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial, 4.448,50 mp, zona Semicentral

Semicentral, Satu Mare

La ~5km distanță

8.123 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
12

440 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 80 mp, zona Semi ...

Semicentral, Satu Mare

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
2

968 €
/ lună
700 €
7.56 € / mp / lună

Birou 128mp, Satu Mare, 800 EUR

Semicentral, Satu Mare

La ~5km distanță

128 mp
Demisol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

6.292 €
/ lună
5.200 €
16.43 € / mp / lună

Spații birouri Satu Mare (383 mp)

Semicentral, Satu Mare

La ~5km distanță

383 mp
2E
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

2.117 €
/ lună
1.750 €
17.64 € / mp / lună

Birou 120m², Satu Mare, €1750

Semicentral, Satu Mare

La ~5km distanță

120 mp
Parter / 2
2E
Agenție

9 luni în urmă
4

945 €
/ lună 7 € / mp / lună

Birou 5 camere, 135mp, Satu Mare

Semicentral, Satu Mare

La ~5km distanță

135 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
4

700 €
/ lună 5.47 € / mp / lună

Birou 128mp, Satu Mare, 700 EUR

Semicentral, Satu Mare

La ~5km distanță

128 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
9

750 €
/ lună 1.88 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, 150 mp, zona semicentrala

Semicentral, Satu Mare

La ~5km distanță

400 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
16

2.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial, 250 mp, zona Semicentral

Semicentral, Satu Mare

La ~5km distanță

250 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

1.800 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 270 mp, zona Sem ...

Semicentral, Satu Mare

La ~5km distanță

270 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

1.143 €
/ lună
945 €
8.47 € / mp / lună

Birou 5 camere, 135mp, Satu Mare

Semicentral, Satu Mare

La ~5km distanță

135 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

48.738 €
/ lună 10.96 € / mp / lună

Spatiu comercial, 4.448,50 mp, zona Semicentral

Semicentral, Satu Mare

La ~5km distanță

4.448 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

412.000 €
/ lună 1,807.02 € / mp / lună

Afacere ?i casa de vanzare ,228 mp, zona Semice ...

Semicentral, Satu Mare

La ~5km distanță

228 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
1

48.738 €
/ lună 10.96 € / mp / lună

Spatiu comercial, 4.448,50 mp, zona Semicentral

Semicentral, Satu Mare

La ~5km distanță

4.448,5 mp utili