Proprietar
Proprietăți unice: 17
Proprietari: 4
Agenție

3 luni în urmă
8

1.573 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spațiu de birouri de închiriat | Cluj

Sânnicoară

7 camere
143,31 mp
Parter
Agenție

7 luni în urmă
7

1.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu de birou sau spatiu comercial in Sannico ...

Sânnicoară

120 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

350 €
/ lună 5 € / mp / lună

inchiriez casa cu 2 camere,hol,baie,buc. pt. a ...

Sânnicoară

70 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
22

18.150 €
/ lună
15.000 €
13.30 € / mp / lună

Cladire comerciala situata la drum intens circu ...

Sânnicoară

1.365 mp utili
400 mp teren
1E
2024
Agenție

10 luni în urmă
11

15.008 €
/ lună 10.40 € / mp / lună

Imobil Mixt spre inchiriere in Sannicoara!

Sânnicoară

1.443 mp utili
700 mp teren
2024
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

43.500 €
/ lună 70.16 € / mp / lună

Vindem 2 parcele de intravilan in zona Triajulu ...

Sânnicoară

620 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
4

415.000 €
/ lună 41.50 € / mp / lună

Teren zona Aeroport Cluj/Sanicoara

Sânnicoară

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

312.960 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren Dezvoltare Rezidentiala | 7.824Mp | Parce ...

Sânnicoară

7.824 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
3

5.000.000 €
/ lună 500 € / mp / lună

INVESTITIE! Teren intravilan 10.000 mp, Cluj-Na ...

Sânnicoară

10.000 mp teren
4E
Agenție

1 lună în urmă
3

550.000 €
/ lună 392.86 € / mp / lună

Teren intravilan 1.400mp cu PUZ | Someseni | Cl ...

Sânnicoară

1.400 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
1

800.000 €
/ lună 119.94 € / mp / lună

Teren pentru constructii industriale

Sânnicoară

6.670 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

886.500 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren 1.1 Ha, intravilan Cluj-N. (B-dul Muncii- ...

Sânnicoară

11.081 mp teren
4E
Agenție

1 lună în urmă
2

4.600 €
/ lună 15.97 € / mp / lună

Spatiu comercial open-space, 288mp Zona Somesen ...

Sânnicoară

288 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

2.300 €
/ lună 15.97 € / mp / lună

Spatiu comercial open-space, 144mp Zona Somesen ...

Sânnicoară

144 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

15.000 €
/ lună 10.99 € / mp / lună

COMISION 0% Cladire comerciala SU-1365 mp, Apah ...

Sânnicoară

1.365 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

79.900 €
/ lună 133.17 € / mp / lună

Ultimele 3 Parcele Sannicoara 600mp intravilan ...

Sânnicoară

600 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

198.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren de vanzare in Dezmir Str. Trandafirilor O ...

Sânnicoară

3.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Dezvoltator
Comision 0%

4 luni în urmă
4

174 €
/ lună

Boxă depozitare 11,6 mp – Siguran&#5 ...

Aeroport, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
5

2.500.000 €
/ lună 112.85 € / mp / lună

Teren intravilan zona Aeroport!!

Aeroport, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

22.154 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

115.000 €
/ lună 19.83 € / mp / lună

Teren intravilan 20% - extravilan 80% de vanzar ...

Aeroport, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.800 mp teren

Agenție

4 luni în urmă
8

100.000 €
/ lună 166.67 € / mp / lună

Teren extravilan, Hala 100 mp, teren 600 mp, ac ...

Aeroport, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

750 €
/ lună 1.37 € / mp / lună

Inchiriez teren zona aeroport cluj

Aeroport, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

548 mp teren
Dezvoltator
Comision 0%

4 luni în urmă
4

113 €
/ lună

Spațiu Depozitare 6,7 mp – Acces 24/ ...

Aeroport, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
4

7 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Spații Depozitare de Închiriat | 36–210 mp | Ac ...

Aeroport, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

36 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

2.350 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez teren

Aeroport, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.350 mp teren
Dezvoltator
Comision 0%

4 luni în urmă
5

142 €
/ lună

Spațiu depozitare 9,5 mp – Securitat ...

Aeroport, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

2.160 €
/ lună 15 € / mp / lună

Comision 0% - Spațiu showroom modular 144 ...

Aeroport, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

144 mp utili
2E
Agenție

11 luni în urmă
3

19 €
/ lună 0.53 € / mp / lună

Spații Comericiale de Închiriat | 36–288 mp | v ...

Aeroport, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

36 mp utili
2E
Dezvoltator
Comision 0%

5 luni în urmă
1

6.720 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spațiu Comercial 480 mp – Showroom / ...

Aeroport, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

480 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

35.000 €
/ lună
49.950 €
18.13 € / mp / lună

Teren Pt Casa cu PUZ Aprobat La Lac1500 M la La ...

Aeroport, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.930 mp teren

Spaţii comerciale de închiriat în Sânnicoara, județul Cluj

Sânnicoara, situată în apropierea Clujului, beneficiază de o poziție strategică, fiind ideală pentru afaceri datorită accesibilității către oraș. Imoradar24.ro a analizat piața pentru a-ți oferi cele mai relevante informații despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 15.000 euro, cu oferte ce încep de la 1.500 euro și ajung până la 15.070 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 1.365 m², cu cele mai mari spații având 1.443 m² și cele mai mici de 120 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 11 euro, cu valori variind între 7 euro și 13 euro.
  • Facilități: Multe dintre proprietăți dispun de încălzire centrală, iar unele au terase sau grădini, oferind un plus de confort.
  • Construcții recente: Aproximativ 17% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, ceea ce indică o piață stabilă.

Sânnicoara reprezintă o opțiune excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat, având un nivel de accesibilitate ridicat și facilități moderne. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum oferta de spații comerciale disponibile!