Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
16

9.999 €
/ lună
8.264 €
4.24 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat in Paulestii Noi, ...

Păuleștii Noi

2.361 mp
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă
7

119.990 €
/ lună 78.94 € / mp / lună

Teren Intravilan Centru Paulesti, parcelabil ,p ...

Găgeni

La ~5km distanță

1.520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

30.000 €
/ lună 29.79 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan

Găgeni

La ~5km distanță

1.007 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

175.000 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Teren Cu Potential Deosebit Gageni

Găgeni

La ~5km distanță

10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

250.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Ocazie pentru investitie

Găgeni

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

Ieri
1

100 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

PAULESTI- COCOSESTI teren intravilan

Cocoșești

La ~5km distanță

562 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

68 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Paulesti Cocosesti loturi ...

Cocoșești

La ~5km distanță

670 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

47.520 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren intravilan in Cocosesti Prahova

Cocoșești

La ~5km distanță

528 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

949.000 €
/ lună 9.49 € / mp / lună

Teren intravilan 10 ha dezvoltare industriala D ...

Cocoșești

La ~5km distanță

100.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
5

441.600 €
/ lună 69 € / mp / lună

Teren 6,400mp Paulesti / None

Păulești

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
4

56.000 €
/ lună 88.75 € / mp / lună

Teren intravilan premium de vanzare | 631 mp | ...

Păulești

La ~5km distanță

631 mp teren
2E
Agenție

6 zile în urmă
8

249.000 €
/ lună 70.66 € / mp / lună

Teren 3.531 mp de vanzare | Racordat la utilita ...

Păulești

La ~5km distanță

3.524 mp teren
1E
Agenție

6 zile în urmă
5

135.000 €
/ lună 76.97 € / mp / lună

Teren intravilan investitie/domeniu privat | 1. ...

Păulești

La ~5km distanță

1.754 mp teren
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

268.000 €
/ lună 93.90 € / mp / lună

Teren pentru dezvoltare premium langa padure | ...

Păulești

La ~5km distanță

2.854 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

179.000 €
/ lună 125.09 € / mp / lună

Teren 1430 cu autorizatie pentru 2 case | Casa ...

Păulești

La ~5km distanță

1.431 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
4

89.000 €
/ lună 62.54 € / mp / lună

Teren 1423 mp cu deschidere 32 m | Posibilitate ...

Păulești

La ~5km distanță

1.423 mp teren
2E
Agenție

10 luni în urmă
8

370.000 €
/ lună 72.76 € / mp / lună

Teren Intravilan //Gageni//Paulesti

Păulești

La ~5km distanță

5.085 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

225.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan , 15000mp , Zona Lido Garbea

Păulești

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.187.500 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan Paulesti Prahova cu PU ...

Păulești

La ~5km distanță

125.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

2.375.000 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan Paulesti Prahova cu PU ...

Păulești

La ~5km distanță

250.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

23.400 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan Paulesti langa padure

Păulești

La ~5km distanță

468 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

50.000 €
/ lună 104.17 € / mp / lună

Teren Paulesti intravilan 486mp

Păulești

La ~5km distanță

480 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

38.000 €
/ lună 63.76 € / mp / lună

Teren intravilan construibil 450 mp | Str. Cran ...

Păulești

La ~5km distanță

596 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

600 €
/ lună 9.23 € / mp / lună

Comision 0!! Inchiriere spatiu birou, Paulesti, ...

Păulești

La ~5km distanță

65 mp utili
2E
2024
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

59.500 €
/ lună 105.87 € / mp / lună

Teren Intravilan Constructii Cocoseti/Paulesti

Păulești

La ~5km distanță

562 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

1.020 €
/ lună 12 € / mp / lună

COMISION 0!! Inchiriere spatii birouri in Paule ...

Păulești

La ~5km distanță

85 mp utili
2E
2024
Agenție

Mai mult de un an
10

484 €
/ lună
400 €
4.84 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri 100 mp, Paulesti, str ...

Păulești

La ~5km distanță

100 mp utili
2E
2000
Dezvoltator
Comision 0%

9 luni în urmă
4

5.610 €
/ lună 11.22 € / mp / lună

Inchiriere Spatii Comerciale

Păulești

La ~5km distanță

500 mp utili
2024
Agenție

Mai mult de un an
9

484 €
/ lună
400 €
4.84 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri 100 mp, Paulesti, str ...

Păulești

La ~5km distanță

100 mp utili
2E
2000
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

1.863 €
/ lună
1.540 €
13.31 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATII COMERCIALE

Păulești

La ~5km distanță

140 mp utili
2025