Teren intravilan 6620 mp, dezvoltare imobiliara, Paulesti

509.740 € / lună
77 € / mp / lună

Păuleşti, Judeţul Prahova

Suprafață teren:
6.620 mp
Nr. niveluri:
2

Descriere spațiu comercial

Vanzare teren intravilan, ideal dezvoltare imobiliara de case, Paulestii noi, la 3 minute fata de Ploiesti. Suprafata 6620 mp, deschidere la strada asfaltata 35,6. Terenul este amplasat aproximativ la intrarea in Paulesti, in apropiere de piata Artizante. Mega Image si Mediurg. Utilitati la hotar: apa, gaze, canalizare, curent. Caracteristici teren: POT 35% % CUT 1,05 Regim de inaltime P+2E Se vinde la pretul de 77 Euro, mp.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 10 Mai 2026 ID anunț: 1388028
Regim înălțime: P+2E

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Toma Socolescu
Învățământ aprox. 1297 m
Recreere
shopping
Supermarket Maya
Supermarket/Mall aprox. 997 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1064 m
restaurants
Restaurant Sky Paulesti
Restaurante aprox. 1118 m
restaurants
Sky Pub Paulesti
Restaurante aprox. 1140 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Albert
500.000 € / lună
Ploiești, Albert
2.500 mp teren
Spațiu comercial, în Blejoi
500.000 € / lună
Județul Prahova, Blejoi
5.000 mp teren
Spațiu comercial, în Strejnicu
494.000 € / lună
Județul Prahova, Strejnicu
1.001 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Central
468.500 € / lună
Județul Prahova, Azuga
1.874 mp teren