Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

784 €
/ lună 1.21 € / mp / lună

Inchiriere ( 2 eur / mp ) cladire comerciala 50 ...

Pârteștii de Sus

647 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

100.000 €
/ lună 43.48 € / mp / lună

Vand pamant intravilan cacica

Cacica

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

0 €
/ lună

Vand teren 70ARI plus casa batraneasca

Pârteștii de Jos

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

36.500 €
/ lună 7.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Comănești

La ~5km distanță

5.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

27.500 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren construibil, Manastirea Humorului

Pleșa

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

30.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Ultimele 4 terenuri de vanzare Manastirea Humor ...

Pleșa

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

120.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren Manastirea Humorului 4000mp

Pleșa

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
14

801 €
/ lună 2.67 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat | Cajvana | 300 m ...

Central, Cajvana

La ~5km distanță

300 mp utili
600 mp teren
1E
2015
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

98.000 €
/ lună 22.97 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Manastirea.Humorului

Mănăstirea Humorului

La ~5km distanță

4.266 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

150.000 €
/ lună 11.72 € / mp / lună

Oportunitate! 1,2ha intravilan, Acces din DJ as ...

Mănăstirea Humorului

La ~5km distanță

12.800 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75.000 €
/ lună 73.96 € / mp / lună

Vand teren intravila in Manastirea Humorului , ...

Mănăstirea Humorului

La ~5km distanță

1.014 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

330.000 €
/ lună 14.83 € / mp / lună

Teren Direct de la Proprietar Manastirea Humoru ...

Mănăstirea Humorului

La ~5km distanță

22.255 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

62.000 €
/ lună 3.10 € / mp / lună

Teren intravilan, 20000 mp, zona Manastirea Hum ...

Mănăstirea Humorului

La ~5km distanță

19.984 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

400 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Spatiu 160 mp chirie, central, Solca!

Central, Solca

La ~5km distanță

160 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comarcial central, 60 sau 120 mp, Arbore

Arbore

La ~10km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

23.700 €
/ lună 18.96 € / mp / lună

Vand teren 1250 mp,intravilan, intabulat in sat ...

Soloneț

La ~10km distanță

1.250 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

500.000 €
/ lună 64.10 € / mp / lună

Teren intravilan 7800mp Wurzburg | Gura Humorul ...

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

7.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

3.000 €
/ lună 2.14 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

1.400 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

399.000 €
/ lună 59.17 € / mp / lună

Teren 67 ari INTRAVILAN Voronet Gura Humorului

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

6.743 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

2.000.000 €
/ lună 109.66 € / mp / lună

Proprietate multifunctionala cu potential inves ...

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

18.239 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren Gura Humorului, strada Manastirea Hu ...

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

1.250 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

92.800 €
/ lună 29.39 € / mp / lună

Teren 3,157mp Gura Humorului / Aleea Maftei

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

3.157 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

12 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Inchiriez spatii comerciale Fly Shopping Center

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vand Spatiu Comercial parter bloc

Gura Humorului

La ~10km distanță

300 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

70.000 €
/ lună 12.74 € / mp / lună

Teren extravilan arabil de 5.495 mp in Gura Hum ...

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

5.495 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

1.900 €
/ lună 17.27 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat

Ultracentral, Gura Humorului

La ~10km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

12 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Spatii de inchiriat Fly Shopping Center

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

30 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

300.000 €
/ lună 61.93 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 4.844 mp, zona Sch ...

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

4.844 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

25 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchireat. Gura humorului

Central, Gura Humorului

La ~10km distanță

2.600 mp teren