Proprietar
Proprietăți unice: 16
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

672 €
/ lună 67.20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Vicovu de Sus

10 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

550 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat , 45 mp, ultrafinisat, Bivo ...

Vicovu de Sus

45 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

550 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat , 45 mp, ultrafinisat, Bivo ...

Vicovu de Sus

45 mp utili
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
5

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial central,50 mp,Vicovu de Sus-Bi ...

Vicovu de Sus

50 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

1.500 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

Oportunitate! Inchiriere ,Spatiu Multifunctiona ...

Vicovu de Sus

350 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu comercial Central, Vicovu de Sus (Bivola ...

Vicovu de Sus

40 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

400.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren extravilan, 10000 mp, Vicovu de Sus

Vicovu de Sus

10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

1.050 €
/ lună 8.08 € / mp / lună

Spa?iu Comercial P+Demisol | Vitrina Stradala | ...

Vicovu de Sus

130 mp utili
2022
Agenție

4 luni în urmă
10

160.000 €
/ lună 20.51 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | Cajvana | 7.800 m ...

Vicovu de Sus

7.800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

700 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat | 80 mp | Cajvana

Vicovu de Sus

80 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
10

305.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan | 61 ari | Parcelabil | Radaut ...

Vicovu de Sus

6.100 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
11

63.000 €
/ lună 8.70 € / mp / lună

Teren Intravilan Generos | 72 Ari | Galanesti

Vicovu de Sus

7.244 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

1.900 €
/ lună 0.58 € / mp / lună

Vand teren hardic

Vicovu de Sus

3.300 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
1

550 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat , 45 mp, ultrafinisat, Bivo ...

Vicovu de Sus

45 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

900 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Hala/spatiu comercial de inchiriat , 240mp util ...

Vicovu de Sus

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

5 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Spatii comerciale de inchiriat Vicovu de Sus si ...

Vicovu de Sus

45 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
15

1.050 €
/ lună 8.08 € / mp / lună

Spatiu Comercial P+Demisol | Vitrina Stradala | ...

Bilca

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Voitinel central

Voitinel

La ~10km distanță

9.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

60.000 €
/ lună 23.08 € / mp / lună

Teren intravilan, Hardic , cu proiect pentru ac ...

Voitinel

La ~10km distanță

2.600 mp teren

Agenție

6 luni în urmă
20

128.000 €
/ lună 11.79 € / mp / lună

Teren de vanzare in Fratautii Noi / Strada Deal ...

Gălănești

La ~10km distanță

3 camere
10.860 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

46.000 €
/ lună 7.97 € / mp / lună

Teren intravilan 5775 mp- Galanesti

Gălănești

La ~10km distanță

5.775 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

30.000 €
/ lună 15.79 € / mp / lună

Teren Galanesti , 1900mp

Gălănești

La ~10km distanță

1.900 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

500 €
/ lună 4.59 € / mp / lună

Spatiu comercial Galanesti | CENTRU | 109 mp

Gălănești

La ~10km distanță

109 mp utili
1985
Agenție

Ieri
4

25.200 €
/ lună 4 € / mp / lună

Teren 6300mp, 200ml deschidere la drum, Galanes ...

Gălănești

La ~10km distanță

6.300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

30.000 €
/ lună 15.79 € / mp / lună

COMISION 0% Teren 1900mp

Gălănești

La ~10km distanță

1.900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

85.000 €
/ lună 11.68 € / mp / lună

Teren extravilan | Galanesti | 7.276 mp | Front ...

Putna

La ~10km distanță

7.276 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

72.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren pretabil pt constructii, Horodnic de Sus, ...

Horodnic

La ~10km distanță

4.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

48.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Teren extravilan | Horodnic De Sus | 3600MP

Horodnic

La ~10km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

1.200 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Vand teren cu suprafata de 30 ari

Horodnic

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

60.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren 6000mp, 30 ml deschidere la DN 2H, Horodn ...

Horodnic

La ~10km distanță

6.000 mp teren