Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

350 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Negrești-Oaș

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

1.500 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare la Negresti oas

Central, Negrești-Oaș

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

27.000 €
/ lună 0.71 € / mp / lună

Teren Negresti-Oas

Negrești-Oaș

38.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
18

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Negrești-Oaș

15.500 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

35.000 €
/ lună 7.29 € / mp / lună

Teren de vanzare

Bixad

La ~10km distanță

4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

130.500 €
/ lună 10.13 € / mp / lună

1.3 hectare teren intravilan Seini de vanzare, ...

Viile Apei

La ~15km distanță

12.885 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

57.550 €
/ lună 10 € / mp / lună

5755 mp teren intravilan Seini de vanzare, toat ...

Central, Seini

La ~15km distanță

5.755 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

51.945 €
/ lună 15 € / mp / lună

3463 mp teren intravilan Seini de vanzare, toat ...

Central, Seini

La ~15km distanță

3.463 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

150.000 €
/ lună 12.41 € / mp / lună

Proprietate unica teren retras, cu multa intimi ...

Cicârlău

La ~20km distanță

12.087 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

22.500 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 800 mp Cicarlau, Central ...

Cicârlău

La ~20km distanță

1.543 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

100 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Casa cu teren 44 arii

Băița

La ~20km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

38.000 €
/ lună 10.27 € / mp / lună

Vand teren intravilan sau schimb cu apartament ...

Piatra

La ~20km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

108.000 €
/ lună 10.80 € / mp / lună

Vand urgent teren in Merisor

Merișor

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

90.000 €
/ lună 6,000.00 € / mp / lună

Teren intravilan construibil de vanzare

Tăuții-Măgherăuș

La ~20km distanță

15 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

72.000 €
/ lună
3.650 €
36.46 € / mp / lună

Doua parcele teren 1000mp/975mp in Tautii-Maghe ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~20km distanță

1.975 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

39.250 €
/ lună 38.86 € / mp / lună

Vand teren intravilan Tautii Magheraus- 10 arii

Tăuții-Măgherăuș

La ~20km distanță

1.010 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

6 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Ofer spatiu comercial in chirie zona Dura

Tăuții-Măgherăuș

La ~20km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

29.999 €
/ lună 15.00 € / mp / lună

Teren 2.000 mp in Sapanta intabulat

Săpânța

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

3.500 €
/ lună 0.81 € / mp / lună

Teren de vanzare

Săpânța

La ~25km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

155.000 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Vand Teren + Ferma+ Balta de peste in Comuna Sa ...

Săpânța

La ~25km distanță

510.004 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

35.000 €
/ lună 56.45 € / mp / lună

Teren de vanzare Sasar 620 mp + cota drum servi ...

Săsar

La ~25km distanță

620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

3.460 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez doua spatii comerciale , alaturate , ...

Săsar, Baia Mare

La ~25km distanță

346 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

600 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat, Iuliu Maniu, 55m ...

Săsar, Baia Mare

La ~25km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

53.000 €
/ lună 88.33 € / mp / lună

Teren Valea Rosie

Valea Roșie, Baia Mare

La ~25km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

100 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren,zona cu poten?ial/energie verde/alte vari ...

Central, Baia Mare

La ~25km distanță

300.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

360.000 €
/ lună 240 € / mp / lună

Vand sau inchiriez teren pe strada Paltini?ului ...

Central, Baia Mare

La ~25km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

0 €
/ lună

Dau in chirie SPATIU COMERCIL ,in suprfata de 4 ...

Central, Baia Mare

La ~25km distanță

44 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
13

4 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez hale productie si birouri in Baia Mar ...

Central, Baia Mare

La ~25km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

2 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

De vanzare- Garsoniera confort I (spa?iu comerc ...

Central, Baia Mare

La ~25km distanță

34 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

1.200 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Baia Mare

La ~25km distanță

160 mp utili