Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

750 €
/ lună 7.21 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Carei

104 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

21.000 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Carei

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

19 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Spatiu 339 m2 pentru Inchiriere Chirie Simbolic ...

Central, Carei

339 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

25.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Carei

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

18.500 €
/ lună 26.43 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Carei

700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
4

400 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Carei

La ~5km distanță

35 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
7

6.700 €
/ lună 14.08 € / mp / lună

Spatiu comercial, 476 mp, zona Ultracentrala

Ultracentral, Carei

La ~5km distanță

476 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

470.000 €
/ lună 4.32 € / mp / lună

Teren intravilan industrial de vanzare 108.780 ...

Central, Carei

La ~5km distanță

108.780 mp teren

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
18

1.089 €
/ lună
900 €
3.92 € / mp / lună

Inchiriere Cladire Productie, Depozitare 278 mp ...

Central, Carei

La ~5km distanță

278 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
18

1.800 €
/ lună 6.08 € / mp / lună

Spatiu Comercial Open Space 296 mp / B-dul 25 O ...

Central, Carei

La ~5km distanță

296 mp utili
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

165.000 €
/ lună 66 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 2500 mp, zona stra ...

Central, Carei

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

1.000 €
/ lună 14.08 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 71.70 mp zona Ul ...

Ultracentral, Carei

La ~5km distanță

71,7 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

173.000 €
/ lună 50.26 € / mp / lună

Oportunitate de investitie-Vanzare Teren 3.442 ...

Central, Carei

La ~5km distanță

5 camere
3.442 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
20

1.210 €
/ lună
1.000 €
7.42 € / mp / lună

Cladire de inchiriat – ideala pentru clinica me ...

Central, Carei

La ~5km distanță

163 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

242 €
/ lună 3.03 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial 80 mp, Zona Kovi Ic ...

Central, Carei

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

2.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 400mp, zona centrala

Horea

La ~20km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

140 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat - manichiura, coafor, masaj ...

Horea

La ~20km distanță

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

9.500 €
/ lună
10.000 €
0.29 € / mp / lună

Teren agricol Santau 3,32ha

Santău

La ~20km distanță

33.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
14

250 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Dacia

La ~20km distanță

21 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

42.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren zona Alecu Russo

Dacia

La ~20km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

2.200 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Vand teren extravilan la capatul strazii Aleco ...

Dacia

La ~20km distanță

37.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

140.000 €
/ lună 127.27 € / mp / lună

Teren zona Soarelui accept schimb cu casa ofer ...

Dacia

La ~20km distanță

2 camere
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

60.000 €
/ lună 31.58 € / mp / lună

Teren intravilan Balta Blonda

Dacia

La ~20km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

42.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan Viile SM

Dacia

La ~20km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

16 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De vanzare Teren Intravilan

Central, Tășnad

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

250 €
/ lună 13.89 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Tășnad

La ~25km distanță

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

11.500 €
/ lună 7.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan sat Cig , Tasnad jud Satu ...

Ganaș

La ~25km distanță

1.639 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

38.000 €
/ lună 11.52 € / mp / lună

Teren intravilan+extravilan

Decebal

La ~25km distanță

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

380 €
/ lună 2.35 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Satu Mare I Parc Industria ...

Vetiș

La ~25km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

90.000 €
/ lună 0.95 € / mp / lună

Teren extravilan (arabil) de vanzare

Săcășeni

La ~25km distanță

94.795 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Carei, județul Satu Mare

Carei, un oraș cu o istorie bogată și o comunitate vibrantă, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere pentru spațiile comerciale este de aproximativ 1.800 euro, cu oferte ce încep de la 25 euro și ajung până la 300 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 240 m², cu cele mai mari având 503 m² și cele mai mici de 55 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 33% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate pe piață: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 166 de zile, sugerând o piață stabilă.

Carei se dovedește a fi o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat direct de la proprietari, oferind oportunități variate pentru dezvoltarea afacerilor. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!