Proprietar
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 4
Agenție

Mai mult de un an
6

2.500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hale cu suprafete utile de 832 mp si 578 mp. bi ...

Nazna

Agenție

3 săptămâni în urmă
4

219.000 €
/ lună 87.18 € / mp / lună

Teren intravilan 2.512 mp (25 ari) in Nazna ide ...

Nazna

2.512 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

42.000 €
/ lună 84 € / mp / lună

Parcele 500 mp teren - cu Utlitati - Sancrai - ...

Nazna

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

75 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren intravilan

Nazna

530 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

24.000 €
/ lună 30.73 € / mp / lună

Teren INTRAVILAN Nazna-Sincraiu de Mures

Nazna

781 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan este parcelat!

Nazna

9.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

981 €
/ lună 10.90 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Nazna

90 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

42.000 €
/ lună 54.62 € / mp / lună

Teren construibil 769 mp - Str. Ceangailor, Tg. ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

769 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

800 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

De inchiriat restaurant 150 mp cu bucatarie sta ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

150 mp utili
2000
Agenție

2 luni în urmă
9

500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial 200 mp , Sancraiu ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

200 mp utili
2000

Agenție

2 luni în urmă
2

700 €
/ lună 7 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial 100 mp, ABC, Sanc ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

100 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
23

55.778 €
/ lună 222.22 € / mp / lună

De inchiriat spatiu birouri, 10 birouri , 4 bai ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

10 camere
251 mp
2001
Agenție

10 luni în urmă
8

2.840 €
/ lună 22.72 € / mp / lună

Ocazie inchiriere statie ITP

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

1E
Agenție

11 luni în urmă
7

85.000 €
/ lună 170 € / mp / lună

Teren 500 Mp, De Vanzare, Cu Proiect, Sancraiul ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

500 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

60.000 €
/ lună 52.17 € / mp / lună

Vand teren 11,5 arii sau schimb!

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

109.990 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

Teren intravilan 6000 mp, Sancraiu de Mures, Nu ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren cu potential de constructie, 1000 mp, San ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

52.500 €
/ lună 113.39 € / mp / lună

Teren intravilan 463 mp in cartierul Rasaritulu ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

463 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

36.500 €
/ lună 40.56 € / mp / lună

Vand teren in Sancrai

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

900 mp teren
Agenție

Azi
1

150.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren Intravilan pe Srada Vale - Parcele sau im ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
12

2.500 €
/ lună 2.21 € / mp / lună

Cladire industriala Hale Miercurea Nirajului

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

1.130 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

477.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren generos 15.900 mp (intravilan + extravila ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

15.900 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

50.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Parcele de teren intravilan, 500 mp,cu proiect, ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

55.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren intravilan Sancraiu de Mures

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

3.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Clădire nouă de închiriat– zonă industrială Ghe ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~5km distanță

500 mp utili
2E
2025
Agenție

3 luni în urmă
8

275.000 €
/ lună 381.94 € / mp / lună

Teren 720 Mp De Vanzare Cu Proiect Autorizat Sp ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~5km distanță

720 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

242.000 €
/ lună
200.000 €
1,210.00 € / mp / lună

De inchiriat 200 mp spatiu pentru activitati si ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
22

2.422 €
/ lună
2.220 €
6.55 € / mp / lună

Spatiu comercial, 370mp, Zona Gheorghe Doja

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~5km distanță

370 mp utili
3E
Agenție

2 luni în urmă
19

1.400 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

Spatiu comercial, 250mp, Zona Gheorghe Doja

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~5km distanță

250 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

727 €
/ lună
600 €
8.08 € / mp / lună

Spatiu comercial, 90mp, Zona Gheorghe Doja

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~5km distanță

90 mp utili