Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

4 luni în urmă
5

99.730 €
/ lună 2.14 € / mp / lună

Teren cu potential de vanzare 46,600mp langa in ...

Central, Nădlac

La ~5km distanță

46.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

160.000 €
/ lună
180.000 €
13.95 € / mp / lună

NADLAC | Teren 1.15 HA langa Autostrada | 2.500 ...

Central, Nădlac

La ~5km distanță

11.467 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

23.000 €
/ lună 8.27 € / mp / lună

Doua parcele de teren intravilan 5562 mp pentru ...

Central, Nădlac

La ~5km distanță

2.781 mp teren
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

35.000 €
/ lună 63.64 € / mp / lună

De vanzare loc de casa.

Central, Sânnicolau Mare

La ~15km distanță

1 camere
550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

21.500 €
/ lună 42.16 € / mp / lună

Teren De Vanzare

Central, Sânnicolau Mare

La ~15km distanță

510 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

19.900 €
/ lună 41.54 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare !

Central, Sânnicolau Mare

La ~15km distanță

479 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

290 €
/ lună 8.06 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat in S ...

Sânnicolau Mare

La ~15km distanță

36 mp utili
350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial in Sannicolau Mar ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~15km distanță

945 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

360.000 €
/ lună 33.03 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Sannicolau Mare, ju ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~15km distanță

10.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

35.000 €
/ lună 63.64 € / mp / lună

De vanzare loc de casa.

Central, Sânnicolau Mare

La ~15km distanță

1 camere
550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

21.500 €
/ lună 42.16 € / mp / lună

Teren De Vanzare

Central, Sânnicolau Mare

La ~15km distanță

510 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

85.000 €
/ lună
100.000 €
45.02 € / mp / lună

Teren Pe Malul Raului Aranca Sannicolau Mare 0% ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~15km distanță

1.888 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

19.900 €
/ lună 41.54 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare !

Central, Sânnicolau Mare

La ~15km distanță

479 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

231.600 €
/ lună 19,300.00 € / mp / lună

Teren folosinta conditii speciale | Oportunitat ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~15km distanță

12 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

290 €
/ lună 8.06 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat in S ...

Sânnicolau Mare

La ~15km distanță

36 mp utili
350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial in Sannicolau Mar ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~15km distanță

945 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
5

35.500 €
/ lună 12.33 € / mp / lună

De vanzare Teren intravilan Semlac Arad 2.888mp

Semlac

La ~15km distanță

2.880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

35.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 1250 metri patrati ...

Periam

La ~15km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

491 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Periam central

Periam

La ~15km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

35.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 1250 metri patrati ...

Periam

La ~15km distanță

1.250 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

3.000 €
/ lună 8.82 € / mp / lună

Hala de inchiriat zona industriala Zadareni

Periam

La ~15km distanță

340 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
3

380 €
/ lună 6.55 € / mp / lună

Spațiu stradal de investiții în Periam

Periam

La ~15km distanță

58 mp utili
1970
Agenție

6 luni în urmă
6

550 €
/ lună 1.80 € / mp / lună

Spațiu versatil de 300 mp în Periam

Periam

La ~15km distanță

Agenție

6 luni în urmă
5

950 €
/ lună 4.75 € / mp / lună

Hală de depozitare 200 mp în Periam

Periam

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

491 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Periam central

Periam

La ~15km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

32.000 €
/ lună 1.66 € / mp / lună

Vand Teren Extravilan

Peregu Mic

La ~20km distanță

19.318 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

5.950 €
/ lună 7.63 € / mp / lună

Vand Teren intravilan 780 mp, Batanya

Peregu Mic

La ~20km distanță

780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

15.000 €
/ lună 3.46 € / mp / lună

Teren in sat Tomnatic 4330mp

Tomnatic

La ~20km distanță

4.330 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Variaș

La ~25km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

37.000 €
/ lună 21.33 € / mp / lună

Teren Industrial, Pecica, Arad, acces la drum s ...

Central, Pecica

La ~25km distanță

1.735 mp teren