Central Proprietar
Proprietăți unice: 10
Proprietari: 4
Agenție

9 luni în urmă
10

8.870 €
/ lună 5.10 € / mp / lună

Proprietar, inchiriez spatiu comercial si birou ...

Vest, Miercurea-Ciuc

1E
Agenție

10 luni în urmă
3

700 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Oportunitate inchiriere atelier auto

Est, Miercurea-Ciuc

Agenție

10 luni în urmă
2

1 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Oportunitate inchiriere spatii de birou si depo ...

Est, Miercurea-Ciuc

40 mp
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
7

35 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare intr-o zona excelenta , ideal ...

Central, Miercurea-Ciuc

1.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

55 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Terenuri de vanzare la drum principal, cu PUZ a ...

Central, Miercurea-Ciuc

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

390 €
/ lună 8.67 € / mp / lună

De inchiriat Birou Miercurea Ciuc

Exterior Vest, Miercurea-Ciuc

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

120 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren de inchiriat pentru relaxare si gradinari ...

Exterior Vest, Miercurea-Ciuc

120 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

149.100 €
/ lună 74.62 € / mp / lună

Teren de vanzare - Miercurea Ciuc

Central, Miercurea-Ciuc

1.998 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial in centru, 100mp

Central, Miercurea-Ciuc

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

270 €
/ lună 1.41 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de 75 mp si 70 mp in Miercurea ...

Central, Miercurea-Ciuc

191 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

60 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan cu Puz

Jigodin-Băi

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

85 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

8 ari de Teren intravilan cu Puz

Jigodin-Băi

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

430.000 €
/ lună 311.59 € / mp / lună

Panorama eterna asupra Balatonului

Harghita-Băi

La ~15km distanță

1.380 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
8

89.000 €
/ lună 28.16 € / mp / lună

FILM! Teren intravilan 3.160 mp + constructie, ...

Tușnad

La ~20km distanță

3.160 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

124.900 €
/ lună 30.46 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Tusnad!

Tușnad

La ~20km distanță

4.100 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

89.000 €
/ lună 28.16 € / mp / lună

FILM! Teren intravilan 3.160 mp + constructie, ...

Tușnad

La ~20km distanță

3.160 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

39.800 €
/ lună 44.22 € / mp / lună

FILM! 900mp intravilan, aprobat CU, in frumoasa ...

Central, Băile Tușnad

La ~25km distanță

900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

8.550 €
/ lună 9.10 € / mp / lună

De vanzare doua terenuri intravilane, Kuvaszo

Filia

La ~30km distanță

940 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

18.000 €
/ lună 20.36 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Kuvaszo

Filia

La ~30km distanță

884 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

27.900 €
/ lună 4.98 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan in Kuvaszo!

Filia

La ~30km distanță

5.600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

15.000 €
/ lună 32.89 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan, Filia

Filia

La ~30km distanță

456 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

21.000 €
/ lună 6.77 € / mp / lună

Teren cu potential, 3.100 mp, remarcabila incad ...

Iacobeni

La ~30km distanță

3.100 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Miercurea Ciuc, Județul Harghita

Miercurea Ciuc, un oraș cu o istorie bogată și un mediu comercial în dezvoltare, oferă oportunități atractive pentru cei care caută spații comerciale de închiriat. Imoradar24.ro a analizat piața locală, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.470 euro, cu oferte care încep de la 39 euro și pot ajunge până la 8.870 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 270 m², cu cele mai mari proprietăți având până la 1.740 m² și cele mai mici de 26 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 5 euro, cu valori variind între 2 euro și 7 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 17% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca Miercurea Ciuc să fie o opțiune viabilă pentru antreprenori și investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 72 de zile, indicând o piață activă.

Miercurea Ciuc reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum spațiile comerciale de închiriat disponibile!