Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

6.000 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Ocazie ! Urgent !De vanzare teren sat Lacu Sara ...

Lacu Sărat

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

30.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Vand teren sat Lacu Sarat

Lacu Sărat

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

43.000 €
/ lună 34.96 € / mp / lună

Teren intravilan la drumul national

Lacu Sărat

1.230 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
2

750.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren extravilan - Braila - E584 - vanzare

Albina

La ~5km distanță

150.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

22.500 €
/ lună
23.000 €
22.12 € / mp / lună

Vand teren Tudor Vladimirescu, judetul Braila

Tudor Vladimirescu

La ~5km distanță

1.017 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

900 €
/ lună 9 € / mp / lună

De Inchiriat Spatiu Comercial

Vărsătura

La ~5km distanță

100 mp utili

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

325 €
/ lună 4.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial.

Vărsătura

La ~5km distanță

75 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

600 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Inchiriez hala in Varsatura pe strada principal ...

Vărsătura

La ~5km distanță

108 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

85.000 €
/ lună 160.38 € / mp / lună

Teren rezidential

Vărsătura

La ~5km distanță

530 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

5000 mp teren intravilan Varsatura

Vărsătura

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

36.000 €
/ lună 72 € / mp / lună

Teren Varsatura-Braila 500mp, Canalizare, Gaze, ...

Vărsătura

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

31.000 €
/ lună 31.83 € / mp / lună

Vand Teren In Varsatura 974 M

Vărsătura

La ~5km distanță

974 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de Vanzare - Varsatura

Vărsătura

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

17.000 €
/ lună 42.50 € / mp / lună

Loturi de casa de vanzare, Sat Varsatura, Strad ...

Vărsătura

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

49.500 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren intravilan de constructii 2250 mp, Chisca ...

Chiscani

La ~5km distanță

2.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

19.000 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Teren intravilan

Chiscani

La ~5km distanță

456 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

500 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriere teren - panou publicitar - DE 584 - ...

Chiscani

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

12.500 €
/ lună 27.78 € / mp / lună

Doua terenuri intravilan de cate 450 mp, deschi ...

Chiscani

La ~5km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

35.000 €
/ lună 29.17 € / mp / lună

Teren intravilan Chiscani

Chiscani

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

45.000 €
/ lună 33.26 € / mp / lună

Teren intravilan 1353 mp deschidere 18 m Chisca ...

Chiscani

La ~5km distanță

1.353 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

1000 mp intravilan Chiscani Moara Ghionea 34m l ...

Chiscani

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

35.000 €
/ lună 29.17 € / mp / lună

Teren VEDERE LA DUNARE Chiscani 1200 mp cu 19m ...

Chiscani

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

890.000 €
/ lună 10.47 € / mp / lună

teren industrial Braila, multiple oportunitati ...

Chiscani

La ~5km distanță

85.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

560 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu Comercial zona Buzaului Hypermarket Penn ...

Buzaului, Brăila

La ~5km distanță

70 mp utili
1E
2005
Agenție

7 luni în urmă
3

79.000 €
/ lună 149.62 € / mp / lună

Teren 528 mp cu casa demolabila Ans Buzaului - ...

Buzaului, Brăila

La ~5km distanță

528 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

65.000 €
/ lună 227.27 € / mp / lună

Teren de construit in ansamblul Buzaului, Brail ...

Buzaului, Brăila

La ~5km distanță

286 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

1.500 €
/ lună 2.69 € / mp / lună

Inchiriem Hala Zona Buzaului in Braila

Buzaului, Brăila

La ~5km distanță

558 mp utili
558 mp teren
1E
Agenție

11 luni în urmă
10

500 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spatiu comercial, zona Radu Negru, 45 mp, preta ...

Radu Negru, Brăila

La ~5km distanță

45 mp utili
4E
1980
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

208 €
/ lună 10.40 € / mp / lună

spatiu comercial

Radu Negru, Brăila

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

14 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Radu Negru, Brăila

La ~5km distanță

130 mp utili