Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

176 €
/ lună 0 € / mp / lună

Dau in arenda 3.82 ha teren agricol com. Dragom ...

Dragomirești

38.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Broșteni

La ~10km distanță

1.595 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

35.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vand teren 700mp+casa batranesca

Racovița

La ~15km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

850 €
/ lună 9.44 € / mp / lună

Spatiu comercial 90 mp de inchiriat trafic auto ...

Valea Moșneagului

La ~15km distanță

90 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

175 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriere apartament 2 camere birou garsoniera ...

Valea Moșneagului

La ~15km distanță

25 mp utili
8E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu comercial pt inchiriat!

Racova

La ~15km distanță

520 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

650 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Bulevardul Traian, trafic i ...

Racova

La ~15km distanță

50 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial !!!La strada !!! 50m ...

Florești

La ~20km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan 10400mp Balteni, jud Vaslui

Bălteni

La ~20km distanță

10.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

15 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Negresti strada uni ...

Negrești

La ~25km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren str Casa Apelor

Central, Negrești

La ~25km distanță

6.571 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren comercial zona 0

Central, Negrești

La ~25km distanță

816 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

300 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial centru

Central, Negrești

La ~25km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

teren Brodoc-Vaslui

Brodoc

La ~25km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

850 €
/ lună 2.24 € / mp / lună

Inchiriez Hala , com.Buhoci , jud.Bacau

Buhoci

La ~25km distanță

380 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

1.300 €
/ lună 2 € / mp / lună

Hala de inchiriat!

Buhoci

La ~25km distanță

649 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez curte imprejmuita cu platforma betona ...

Industrială, Vaslui

La ~25km distanță

5.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hale productie,depozitare in Vaslui

Industrială, Vaslui

La ~25km distanță

1.800 mp utili
8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

176 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Dau in arenda 2.65 ha teren agricol arabil com. ...

Lipovăț

La ~30km distanță

26.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Traian, Vaslui

La ~30km distanță

210 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

1.300 €
/ lună 18.06 € / mp / lună

Vand -Inchiriez spatiu comercial

Traian, Vaslui

La ~30km distanță

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

1.400 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial- Strada Traian

Traian, Vaslui

La ~30km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

196 €
/ lună 2.45 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere in Vaslui spa?iu comercial ...

Traian, Vaslui

La ~30km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Donici, Vaslui

La ~30km distanță

125 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.300 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Gară, Vaslui

La ~30km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

1.500 €
/ lună 23.08 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona garii Vaslui

Gară, Vaslui

La ~30km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hala in Vaslui

Central, Vaslui

La ~30km distanță

660 mp utili
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

200 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

Birou de inchiriat

Central, Vaslui

La ~30km distanță

29 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

196 €
/ lună 2.18 € / mp / lună

Sala de inchiriat - Vaslui, Str.Ceramica

Central, Vaslui

La ~30km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

15 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Vaslui

Central, Vaslui

La ~30km distanță

55 mp utili